Gracze Stelmetu nie zapobiegli porażce z Izraelem! Zyskowski debiutuje w kadrze!

Autor: Andrzej Romański/Plk.pl/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons Łukasz Koszarek (na zdjęciu) i Jarosław Zyskowski wystąpili w barwach Polski w meczu z Izraelem

Gracze Stelmetu Zielona Góra nie zapobiegli porażce! Zyskowski debiutuje w kadrze!

2020-02-20 21:36

Reprezentacjach koszykarzy przegrała w Gliwicach z Izraelem 71:75 w pierwszym meczu eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. W ekipie biało-czerwonych zobaczyliśmy dwóch zawodników Stelmetu Zielona Góra: Jarosława Zyskowskiego i Łukasza Koszarka. Pierwszy zadebiutował w kadrze, pojawiając się na boisku już w pierwszej kwarcie, z kolei rozgrywający zaliczył 199. mecz w narodowych barwach.

Gracze Stelmetu Zielona Góra nie zapobiegli porażce Polski z Izraelem, ale mogą być umiarkowanie zadowoleni. 7 z 71 punktów, jakie zdobyła nasza reprezentacja, było autorstwa Łukasza Koszarka, który był 4. strzelcem biało-czerwonych., zaliczając przy okazji 199. mecz w narodowych barwach. Jednym "oczkiem" może się pochwalić Jarosław Zyskowski, który zadebiutował w kadrze, pojawiając się na boisku już w I kwarcie.

Gracze Stelmetu Zielona Góra zostają na zgrupowaniu reprezentacji, bo już w niedzielę 23 lutego o godz. 18 Polacy rozegrają 2. mecz eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Biało-czerwoni zagrają na wyjeździe z Hiszpanią. Czy Koszarek pojawi się po raz 200. w narodowych barwach?

Maciej Sulęcki o kontuzji ręki: miałem połamane kości, spięli mnie śrubkami