Najpierw groził śmiercią, później wyjął broń i strzelał do ludzi! Horror mieszkańców Wschowy! [ZDJĘCIA]

2021-07-19 15:01
Najpierw groził śmiercią, później wyjął broń i strzelał do ludzi! Horror mieszkańców Wschowy! [ZDJĘCIA]
Autor: Lubuska Policja Mieszkaniec Wschowy zatrzymany i aresztowany, po tym jak strzelał z broni do przypadkowych osób idących chodnikiem.

Mieszkaniec Wschowy zatrzymany i aresztowany, po tym jak strzelał z broni do przypadkowych osób idących chodnikiem. Policjanci namierzyli jego mieszkanie, ale 37-latek zabarykadował się w środku, więc mundurowi użyli siły. Na miejscu zabezpieczono trzy przedmioty przypominające broń palną krótką i wiatrówkę sprężynową. Okazało się, że mieszkaniec Wschowy groził wcześniej sąsiadom pozbawieniem życia i zniszczył jeden z pojazdów, rzucając w niego butelkami.

Najpierw groził śmiercią, później wyjął broń i strzelał do ludzi! Horror mieszkańców Wschowy!

Mieszkaniec Wschowy groził sąsiadom śmiercią, a później strzelał z okna mieszkania do przypadkowych ludzi. Tamtejsza policja dowiedziała się o wszystkim we wtorek 13 lipca, gdy na jednej z ulic padły strzały. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, okazało się, że żaden z przechodniów nie został na szczęście ranny. Funkcjonariusze namierzyli mieszkanie, z którego strzelał mężczyzna, ale sprawca zabarykadował się w środku.

- Biorąc pod uwagę niebezpieczne zachowanie agresora, policjanci podjęli decyzję o siłowym wejściu do mieszkania, gdzie zatrzymali 37-latka. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że ma prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. W wyniku przeprowadzonych na miejscu czynności kryminalni zabezpieczyli trzy przedmioty przypominające broń palną krótką i wiatrówkę sprężynową. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, przesłuchania pokrzywdzonych i świadków stanowiły podstawę do wystąpienia przez wschowską prokuraturę z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec 37-latka środka izolacyjnego w postaci trzy miesięcznego aresztu, do czego sąd się przychylił - informuje policja we Wschowie.

Okazało się, że mieszkaniec Wschowy, który strzelał do ludzi, wcześniej groził sąsiadom pozbawieniem życia i zniszczył jeden z samochodów stojących na parkingu, rzucając w niego butelkami.

Czytaj też: Wschowa. Z ich ślubu mogła nie zostać żadna pamiątka! Do kościoła przyszedł 45-latek, ale nie chciał składać im życzeń

Czytaj też: Nie żyje 12-letnia Pola. Dramatyczne kulisy tragicznego wypadku na S3. "Boże, nie zabieraj mi siostry". Serce pęka

Najpierw groził śmiercią, później wyjął broń i strzelał do ludzi! Horror mieszkańców Wschowy! [ZDJĘCIA]

Pobili kolegę, wrzucili go do bagażnika i zepchnęli auto do stawu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE