Nieprzytomny pieszy zabrany z przejścia! Policja nie może nic zrobić bez tej informacji

i

Autor: Janitors/cc0/Pixabay.com Pieszy stracił przytomność na przejściu w Zielonej Górze, po tym jak potrącił go bus dostawczy marki Iveco, zdj. ilustracyjne

Koszmar w poniedziałkowy poranek

Nieprzytomny pieszy zabrany z przejścia po potrąceniu! Policja nie może nic zrobić bez tej informacji

2023-11-27 9:58

Pieszy stracił przytomność na przejściu w Zielonej Górze, po tym jak potrącił go bus dostawczy marki Iveco. Do wypadku doszło w poniedziałek, 27 listopada, u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Wiśniowej. Poszkodowany został zabrany do szpitala, ale policjanci nie wiedzą, czy to jego obrażenia doprowadziły do utraty przytomności, czy może stoi za tym inna przyczyna.

Zielona Góra. Wypadek na przejściu. Pieszy stracił przytomność

Mężczyzna w nieznanym wieku został poszkodowany w wypadku na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze, tracąc przytomność w czasie zdarzenia. Wszystko działo się w poniedziałek, 27 listopada, w godzinach porannych, gdy było jeszcze dosyć ciemno. Pieszy, który przechodził przez pasy, został potrącony przez kierującego busem dostawczym marki Iveco, który wjeżdżał z ulicy Wyszyńskiego w Wiśniową. Pieszy stracił przytomność i trafił karetką pogotowia do szpitala, ale nadal nie wiadomo, czy jego obrażenia są tak poważne, czy np. zemdlał pod wpływem emocji towarzyszących zdarzeniu. - Od informacji ze szpitala odnośnie stanu zdrowia mężczyzny zależy, czy kwalifikacja czynu to będzie wypadek, czy kolizja drogowa, bo jeśli to pierwsze, trzeba będzie zatrzymać kierowcy prawo jazdy i skierować sprawę do sądu - wyjaśnia podinspektorka Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Korek tirów na Podkarpaciu wydłuża się , a rozwiązania nie widać