Pijany kierowca wjechał w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli

i

Autor: mat. policji Pijany kierowca wjechał w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli

Lubuskie

Nowa Sól: Pijany kierowca wjechał w witrynę salonu kosmetycznego!

2022-08-02 10:34

Pijany 25-latek wjechał samochodem w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli. Tuż po zdarzeniu mężczyzna uciekł z miejsca wypadku. Jak się okazało, był pijany - w chwili zatrzymania miał 1,3 promila alkoholu. Teraz grożą mu nawet 2 lata więzienia.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę (30 lipca) w Nowej Soli (woj. lubuskie). 25-letni kierowca osobowego opla wjechał w witrynę salonu kosmetycznego na ul. Waryńskiego. Lokal został bardzo mocno uszkodzony, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Tuż po zdarzeniu 25-latek oraz podróżujący z nim drugi mężczyzna uciekli z miejsca wypadku.

ZOBACZ TEŻ: Co za rozstanie! Ukochana go okradała. Sposób wymyśliła już dawno temu

- Przybyli na miejsce policjanci rozpytali świadków i okolicznych mieszkańców, którzy pomogli dotrzeć do kierującego. Okazało się, że uciekł, ponieważ był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. - poinformowała mł. asp. Justyna Sęczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. - Dodatkowo narażał życie swojego kolegi, którego przewoził wiedząc, że jest nietrzeźwy.

25-letni mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grożą mu teraz nawet 2 lata więzienia i wysoko grzywna.

Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochody?
Pijany kierowca wjechał w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli

i

Autor: mat. policji Pijany kierowca wjechał w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli
Slalom totalnie pijanego Ukraińca na małopolskiej drodze. Wiózł 7-letniego syna!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki