Potrąciła pieszego i uciekła z miejsca wypadku

i

Autor: mat. policji

Potrąciła pieszego i uciekła z miejsca wypadku. Szuka jej policja

2022-01-13 8:26

Policjanci poszukują kierującej busem, która w sobotę wieczorem w miejscowości Dąbie niedaleko Krosna Odrzańskiego potrąciła pieszego przechodzącego przez jezdnię. Kobieta uciekła z miejsca wypadku jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych.

Do wypadku doszło w sobotę (8 stycznia) ok. godz. 22 na drodze krajowej numer 32 w miejscowości Dąbie w powiecie krośnieńskim. Z ustaleń policji wynika, że kierująca busem kobieta z niewyjaśnionych przyczyn potrąciła przechodzącego przez jezdnię pieszego, po czym odjechała z miejsca wypadku jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych.

ZOBACZ TEŻ: Wypadek w Jordanowie. Dwie osoby ranne w zderzeniu busa z ciężarówką

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają informacje na jego temat. Poszukiwana jest też kobieta, która siedziała za kierownicą busa.

- Kierującą pojazdem, świadków potrącenia oraz osoby, które mogą posiadać wiedzę na temat zaistniałego zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącym postępowaniem pod nr. tel. 47-794-52-69 – apeluje podkom. Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Wypadek w Zielonej Górze. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE