Wypadek w Jordanowie. Dwie osoby ranne w zderzeniu busa z ciężarówką

2022-01-12 9:15
Wypadek w Jordanowie
Autor: Straż Pożarna w Świebodzinie Wypadek w Jordanowie

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło we wtorek (11 stycznia) po godz. 17 w Jordanowie w województwie lubuskim. Na zjeździe z drogi ekspresowej S3 na autostradę A2 dostawczy bus zderzył się z samochodem ciężarowym. Jednego z poszkodowanych strażacy musieli wycinać z rozbitego pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek (11 stycznia) po godz. 17 na zjeździe z drogi ekspresowej S3 na autostradę A2 w miejscowości Jordanowo w powiecie świebodzińskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący trasą S3 kierowca dostawczego busa uderzył w tył samochodu ciężarowego. W następstwie zderzenia oba pojazdy wjechały w bariery energochłonne.

ZOBACZ TEŻ: Obcięli dłonie Matce Boskiej, a św. Józefowi wetknęli piwo. Młoda para trafi do więzienia?

W wypadku ranne zostały dwie osoby podróżujące busem. Jedna z tych osób została zakleszczona w rozbitym pojeździe i aby ją uwolnić, strażacy musieli użyć specjalnych narzędzi hydraulicznych. Zarówno kierowca busa, jak i podróżujący z nim pasażer zostali przewiezieni do szpitala.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Wypadek w Zielonej Górze. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE