kajdanki

i

Autor: BŹ

Niewiarygodne!

Przyszedł na komisariat z koleżankami i zadał tylko jedno pytanie. Policjanci stanęli jak wryci

2024-02-01 14:22

Do bardzo nietypowej sytuacji doszło w środę, 31 stycznia. Do komisariatu policji w Sławie (woj. lubuskie) przyszedł młody mężczyzna w towarzystwie dwóch kobiet. Kiedy zadał pytanie, policjanci dosłownie stanęli jak wyryci.

Do niecodziennej sytuacji doszło w środę około południa. Do komisariatu policji w Sławie wszedł młody mężczyzna. 27-latkowi towarzyszyły dwie koleżanki. Młody mężczyzna podszedł do okienka. Poprosił o sprawdzenie... czy jest poszukiwany przez policję.

- Dzielnicowi zaskoczeni pytaniem mężczyzny zaczęli to sprawdzać – mówi nadkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie.

27-latek z komisariatu już nie wyszedł. Okazało się, że zgodnie z jego przypuszczeniami, jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lubaniu. Na sumieniu miał bowiem przestępstwo we ruchu drogowym. Został za to prawomocnie skazany na trzy lata więzienia.

Mężczyzna nie posiadał przy sobie żądnych dokumentów, tylko kserokopię paszportu.

- Oryginalny dokument został mu zatrzymany długo wcześniej przez straż graniczną – mówi nadkom. Piwowarska.

Sławscy dzielnicowi zatrzymali 27-latka i jeszcze w środę mężczyzna został przewieziony do aresztu śledczego w Zielonej Górze. Tam odsiedzi zasądzony wyrok.

QUIZ. Wiesz, ile lat grozi za to przestępstwo? W kilku przypadkach możesz doznać szoku

Pytanie 1 z 20
Jaka kara grozi za dostarczenie alkoholu osobie małoletniej?
Piraci na drogach. To oni stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo