Snajper terroryzuje osiedle w Zielonej Górze. Strzela do ludzi i zwierząt

i

Autor: Bru-nO / CC0 / pixabay.com Snajper terroryzuje osiedle w Zielonej Górze. Strzela do ludzi i zwierząt

Mieszkańcy przerażeni

Snajper terroryzuje osiedle w Zielonej Górze. Strzela do ludzi i zwierząt. Mieszkańcy przerażeni

2023-11-30 17:53

O strzelaniu do ludzki informuje czytelniczka "Super Expressu". To trwa już od dłuższego czasu. "Sprawca strzela z bloku na ulicy Ruczajowej 16 h" – pisze nasza czytelniczka. Mieszkańcy osiedla podejrzewają, że sprawca tych przykrymi zdarzeń jest dziecko lub dzieci.

Do przykrych incydentów od dłuższego już czasu dochodzi na ulicy Ruczajowej przy bloku nr 16.

"Ktoś strzelił do mojego pieska" – pisze na grupie mieszkanka osiedla. Dodaje, że to mały piesek ważący zaledwie 3 kg i bardzo boleśnie odczuł postrzelenie.

Kolejna osoba z osiedla informuje o tym, że przechodząc przesmykiem koło salonu kosmetycznego, ktoś strzeli trafiając tuż obok. Kulka trafiła w ścianę.

I następny wpis: "Koło klatki 16 poczułam uderzenie w plecy" – pisze mieszkanka. Ktoś strzelił do niej kiedy przechodziła przesmykiem koło salonu kosmetycznego. W tym samym miejscy chłopiec został postrzelony w głowę.

Ktoś strzela do ludzi w Zielonej Górze

– Jestem mieszkanką osiedla. Mam dzieci i psa i aż strach pomyśleć co może się stać – pisze nasza czytelnicza dodaje, że ostanie postrzelenie miało miejsce w środę, 29 listopada.

Mieszkańcy informują, że policja była już wzywana na osiedl w związku ze strzelaniem do ludzi i zwierząt. Wszystko wygląda na to, że sprawcą jest nieletni snajper. Mieszkańcy widzieli na dachu bloku nr 16 młodzież strzelającą do ludzi oraz okien mieszkań.

Testy psychologiczne do policji Multiselect

Pytanie 1 z 20
Czy bardzo przejmujesz się tym, co ludzie myślą?
Ktoś strzelał do autobusu, tramwaju i samochodu z wiatrówki. Trwa policyjna obława