Tragiczny wypadek na S3! 13-letnia dziewczynka zmarła w zielonogórskim szpitalu!

2020-09-14 13:17 SCH
Wypadek samochodowy
Autor: Pixabay Tragiczny wypadek samochodowy na drodze ekspresowej S3. Zginęła 13-letnia dziewczynka.

Tragedia na drodze ekspresowej S3 koło Polkowic. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów. Niestety, w wypadku zginęła 13-letnia dziewczynka. Zmarła w szpitalu w Zielonej Górze na skutek odniesionych obrażeń. Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek (11 września).

Wypadek na drodze S3. Nie żyje 13-latka

Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S3. Niedaleko Polkowic na Dolnym Śląsku zderzyły się 3 samochody. Jak ustaliła policja, 59-letni Ukrainiec, kierujący ciężarówką, miał najechać na tył osobowego audi, stojącego przed innym samochodem ciężarowym.

Ranne zostały 4 osoby jadące audi. Niestety, wypadku nie przeżyła 13-letnia dziewczynka. Odniosła najpoważniejsze obrażenia spośród wszystkich uczestników zdarzenia na drodze ekspresowej S3. Zmarła w szpitalu w Zielonej Górze. Pod opieką lekarzy, w ciężkim stanie, znajduje się 42-letni kierowca audi.

Obywatel Ukrainy został zatrzymany i usłyszał zarzut spowodowania wypadku w ruchu drogowym. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Super Raport 14.09 (Goście: Kamil Bortniczuk - Porozumienie, Michał Kamiński - Wicemarszałek Senatu oraz Michał Kobosko - Polska 2050)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.