Małaszyński będzie gejem

28.02.2009, godz. 07:00
Paweł Małaszyński (33 l.) to bożyszcze kobiet. Ale uwaga! Aktor postanowił ostatnio zostać gejem. A jak to zrobić, podpowiedział mu znany homoseksualista Marcin Szczygielski (37 l.), prywatnie partner Tomasza Raczka (52 l.).

Wszystkie fanki twardziela mogą jednak odetchnąć z ulgą. Ich idol zostanie gejem, ale tylko w sztuce teatralnej "Berek, czyli upiór w moherze".

Aby zrozumieć, jak zagrać geja, Paweł zwrócił się o pomoc do Szczygielskiego, autora sztuki. - Zastanawiałem się nad tym, w jaki sposób aktor, który przyzwyczaił widzów do ról męskich, twardych facetów, będzie chciał zagrać homoseksualistę. Po pierwszym spotkaniu przekonałem się, że Paweł doskonale wczuwa się w rolę - chwali aktora Szczygielski. - Zadawał mi mnóstwo pytań dotyczących stylu życia współczesnych gejów, relacji między nimi, tego jak wyglądają ich randki, jak spędzają wolny czas. - dodaje.

Małaszyński pytał nie tylko o styl bycia, ale także o to, jak powinien ubierać się gej.

- Zależało mu na tym, aby wybrać ubrania, które nie byłyby przerysowane, ale charakterystyczne dla młodego, dobrze sytuowanego geja - opowiada Marcin.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: