Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Karnawałowa Moc Disco Polo już niedługo!

Karnawałowa Moc Disco Polo już niedługo!

02.02.2017, godz. 02:00
CAMASUTRA KRĘCI NOWY TELEDYSK
CAMASUTRA KRĘCI NOWY TELEDYSK foto: Materiały prasowe

Na zakochanych czeka megaatrakcja. Już w sobotę "Karnawałowa Moc Disco Polo" zawita do Tauron Areny Kraków. Hasło imprezy brzmi: "Dla każdego zakochanego walentynki są w tym roku 4 lutego". Na scenie wystąpią najpopularniejsze gwiazdy muzyki dance i disco polo, m.in. After Party. Będzie się działo!

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? Spraw więc swojej drugiej połówce nadzwyczajny prezent z okazji nadchodzącego święta zakochanych - kup dwa bilety na "Karnawałową Moc Disco Polo" w promocyjnej cenie 59 zł za osobę i wpadnijcie razem na najgorętszą imprezę karnawału 2017. Na scenie Tauron Areny Kraków wystąpią: Boys, MIG, After Party, Defis, Veegas, Cliver, Markus P, Camasutra, Shantel oraz Pudzian Band. Doskonała zabawa gwarantowana!

Więcej informacji o festiwalu "Karnawałowa Moc Disco Polo" znajdziecie na profilu poświęconemu temu wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/mocdiscopolo/.

Bilety na "Karnawałową Moc Disco Polo" można kupić za pośrednictwem serwisów: www.eventim.pl, www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl.

Zobacz: BOYS kręci z dziewczynami

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: