Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Zenek Martyniuk zarobi 12 milionów w rok!

Zenek Martyniuk zarobi 12 milionów w rok!

03.04.2017, godz. 05:00
Zenek zarobił 12 milionów w rok
foto:

To nie prima aprilis, to najprawdziwsza prawda! Zenek Martyniuk (48 l.) zgarnie w tym roku aż 12 mln zł za swoje koncerty. Czyni go to tym samym królem nie tylko disco polo, ale całej polskiej muzyki estradowej. Takich zarobków nie osiągnęła żadna inna polska gwiazda. Doda (33 l.), Edyta Górniak (45 l.) i Maryla Rodowicz w sumie nie zarobią tyle, ile Zenek.

Muzyka disco polo wzbudza od lat 80. wiele emocji. Jedni ją kochają, a inni tylko uwielbiają. Okazuje się, że topowe gwiazdy disco zarabiają prawdziwe kokosy. A największym rekordzistą jest Zenek Martyniuk. Twórca takich hitów, jak "Królowa nocy" czy "Przez twe oczy zielone" w tym roku zarobi aż... 12 mln zł!

- Ostatnio mam dobry czas, dużo koncertów. Na tę chwilę mamy już zakontraktowanych ponad 300 koncertów - wyznaje nam Zenek. Wokalista za występ bierze od 20 do 45 tys. zł.

Ale artysta wcale nie zamierza z tego powodu zadzierać nosa. - Pieniądze pozwalają mi spokojnie żyć, ale nie są najważniejsze w życiu - zapewnia skromnie i dodaje: - Najważniejsze jest zdrowie, bo bez niego ciężko zarabiać. Na razie dopisuje mi! Kocham komponować i śpiewać, taka praca przynosi mi satysfakcję i godziwe życie.

Co najważniejsze - pieniądze nie zmieniły Zenka. Artysta podbija serca Polaków swoją skromnością, nieśmiałością i ogromnym sercem. - Często staram się pomagać, jak jest tylko taka możliwość. Ostatnio występowałem w programie TVP 2 "Pytanie na śniadanie" i przeznaczyłem cały dochód z mojego kalendarza na cele charytatywne. Całą akcję nazwaliśmy "Zakochani w Pomaganiu". Często też gram koncerty charytatywne - wyznaje nam artysta.

Zobacz: Ślub Doroty Gwiazdowskiej z MIG już wkrótce. Zenek Martyniuk zaśpiewa na jej weselu!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: