Super Express» Kobieta» Psychologia» Jakie są OBJAWY opętania przez SZATANA wg ks. Natanka: żel na włosach, czerwone paznokcie, kolczyki. Po czym poznać, że diabeł zaatakował dziecko. Ks. Piotr Natanek radzi rodzicom po czym poznać, że dzieci są opętane przez szatana

Jakie są OBJAWY opętania przez SZATANA wg ks. Natanka: żel na włosach, czerwone paznokcie, kolczyki

Ksiądz Piotr Natanek uważa się za największego pogromcę szatana. Duchowny, który za swoje kontrowersyjne kazania o wpływie diabła na młodzież znalazł się w niełasce metropolity krakowskiego kard. Stanisława Dziwisza, poucza rodziców po czym poznać, że złe moce zaatakowały ich pociechy.

Założyciel grupy modlitwnej w ośrodku religijnym "Pustelnia Grzechynia" niemal w każdym przesłaniu, którego nie sposób nie znaleźć w internecie, przestrzega ludzi przed wpływem szatana.

Ks. Natanek mówi o świątyniach ku czci Lucyfera, mszach świętych lucyferycznych, ale przede wszystkim radzi rodzicom jak mogą się w porę zorientowac, że ich dzieci stały się ofiarami złych mocy.

Przeczytaj koniecznie: Ksiądz Natanek w kazaniach w internecie ostrzega przed SZATANEM, rzuca klątwę na dziennikarzy - YouTubeWięcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ksiadz-natanek-w-kazaniach-w-internecie-ostrzega-przed-szatanem-rzuca-klatwe-na-dziennikarzy-youtube_188539.html

OBJAWY OPĘTANIA DZIECKA przez SZATANA według księdza Piotra Natanka

1) Fancynacja piercingiem - kolczykowanie twarzy i innych części ciała. "Jeśli Twoje dziecko wiesza sobie metal gdzieś na oku, na tyłku to wiedz, że diabeł się nim interesuje" - mówi kapłan.

2) Żel lub też irokez na włosach dorastającego chłopca.

3) Używanie przez dziewczynki czerwonego lub czarnego lakieru do paznokci. "Jeśli twoja dorastająca córka używa jaskrawych kolorów do paznokci – czarny jak piekło, czerwony jak ogień, to wiedz, że coś się dzieje".

4) Wybieranie przez młodzież ciuchów w kolorze czarnym lub moro.

5) Noszenie przez nastolatki spodni typu "pumpy" - modny fason spodni, z luźnymi nogawkami, opuszczonym krokiem i gumką przy kostce. Pumpy wyglądem przypominają spodnie Alladyna. Model wzorowany na spodniach tancerek hinduskich.

6) Pentagramy noszone do spodni w naszywkach, łańcuszkach czy paskach.

7) Naszyjniki z cyfrą "6".

8) Tatuaże na ciele dziecka.

9) Sluchanie "szatańskich" gatunków muzycznych - techno, heavy metal, czarny rock.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida