ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Guzik radzi jak schudnąć: Jedz kaszę!

Anna Guzik radzi jak schudnąć: Jedz kaszę!

24.04.2013, godz. 12:00
Anna Guzik
Ślub Ani i Wojtka ma być skromny, bo przecież najważniejsze są przeżycia duchowe, a nie blichtr, błysk fleszy i prezenty. Na weselu ma być ok. 50 osób i jak udało nam się ustalić, wesele nie będzie kosztować więcej niż 50 tys. zł. Nie dziwimy się, o Ani mówi się, że to bardzo rozsądna, gospodarna osoba, nieszastająca pieniędzmi. Zresztą pod koniec roku w Bielsku postawiła dom. Wydatki poszły w setki tysięcy złotych. foto: © AKPA

Która z nas nie chciałaby pochwalić się zgrabną figurą i talią osy? Od jakiegoś czasu Anna Guzik zachwyca swoją idealną sylwetką. Aktorka zdradza sekret swojej diety i przekonuje, że kasza gryczana potrafi zdziałać cuda.

W ostatnim czasie Anna Guzik przeszła niesamowitą metamorfozę. Z pulchnej Żanety Zięby, którą oglądaliśmy w serialu Na wspólnej stała się szczupłą i zgrabną kobietą. Jak tego dokonała?

Okazuje się, że sekret idealnej sylwetki tkwi w diecie i ćwiczeniach. Aktorka przekonuje, że zmiana nawyków żywieniowych i ruch to sposób na smukłą figurę.

- Zaczęłam ćwiczyć i mądrzej się odżywiać. Po prostu zmieniłam nawyki - mówiła Anna Guzik w rozmowie z Faktem.

Co więcej zmiana sposoby żywienia przy odchudzaniu może wyjść tylko na dobre. Aktorka w swojej diecie makarony zastąpiła kaszami. Kasza gryczana nie musi być nudna, będzie przekonywała w środę 24. kwietnia w swoim programie Zdrowie na widelcu.

Będziecie oglądać?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: