ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha są PARĄ?

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha są PARĄ?

23.08.2012, godz. 11:22
Antoni Pawlicki, Agnieszka Wiedłocha
foto: © AKPA

Wygląda na to, że Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha poczuli do siebie miętę! Bohaterowie serialu Czas honoru zostali ostatnio przyłapani przez fotoreporterów na nocnym spacerze, podczas którego nie szczędzili sobie czułości. Para namiętnie się całowała i nie widziała poza sobą świata!

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha na planie serialu Czas honoru graja małżeństwo. Wygląda na to, że filmowa para doskonale wczuła się w tę rolę także w prawdziwym życiu.

Jak donosi tygodnik ŻYCIE NA GORĄCO, wszystko wskazuje na to, że bohaterowie popularnego serialu mają ze sobą romans! Otóż ostatnio po imprezie z okazji zakończenia zdjęć do piątej już serii Czasu Honoru, Antoni i Agnieszka wybrali się na wspólny spacer.

Jak informuje magazyn, aktor w pewnym momencie wziął swoją partnerkę z planu za rękę po czym Pawlicki i Więdłocha zaczęli się namiętnie całować!

Ponoć para spędziła w swoim towarzystwie ponad dwie godziny. Według tygodnika ŻYCIE NA GORĄCO, Agnieszka i Antonii przez cały czas obsypywali się pocałunkami i zachowywali się jak para zakochanych.

Najwyraźniej praca na planie zbliżyła do siebie bohaterów Czasu honoru.

Jak myślicie, to tylko przelotny romans czy szykuje się coś poważniejszego?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: