ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Góralski ślub Ani Guzik - ZDJĘCIA

Góralski ślub Ani Guzik - ZDJĘCIA

27.05.2013, godz. 14:12
Góralski ślub Guzik
foto:

W sobotę Zakopane było w strugach deszczu. Ale tuż przed godz. 15, gdy panna młoda zajechała pod sanktuarium na Krzeptówkach, chmury rozstąpiły się i wyszło piękne słońce. Anna Guzik (37 l.) brała ślub!

Gdy Ania wysiadła z samochodu, zjawiło się u jej boku dwóch młodych przystojnych górali. Ale żadnym z nich nie był Wojciech Tylka, ukochany gwiazdy "Na Wspólnej". Mężczyźni chwycili aktorkę pod ramiona i wprowadzili do kościoła.

Piękna jak z obrazka - suknia ślubna w kolorze écru

Ania wyglądała przepięknie. Była uśmiechnięta od ucha do ucha. Rozkloszowana sukienka w kolorze écru z podkreślającym talię gorsecikiem i krótkim żakiecikiem była wprost stworzona dla wysokiej i szczupłej aktorki. Bukiecik z kremowych róż i eustom dodawał jej dziewczęcego uroku.

>>> Góralski ślub Guzik - wszystkie ZDJĘCIA

Pan młody, w zakopiańskim stroju, nie mógł oderwać oczu od ślicznej narzeczonej od chwili, gdy stanęła w drzwiach kościoła. O mało się nie wyrwał spod ołtarza, by chwycić ukochaną w ramiona.

Ślub zaczął się punktualnie o godz. 15. Ksiądz na początku kazania stwierdził, że ma... tremę.

- Ale to wy pewnie będziecie mieć większą po wyjściu z kościoła, gdy będziecie musieli razem przejść przez życie - stwierdził duchowny.

Pan młody odetchnął po przysiędze

Młodzi byli lekko spięci, ale niemal cały czas się do siebie uśmiechali. A gdy ślubowali sobie miłość i wierność, czule patrzyli sobie w oczy. Ani Annie, ani Wojciechowi głos nie zadrżał, chociaż pan młody wyraźnie odetchnął po złożeniu małżeńskiej przysięgi.

A potem zagrała im kapela góralska. Gdy małżonkowie wychodzili z sanktuarium, na ich głowy posypał się ryż i czerwone płatki róż. Miejscowi nie zapomnieli też o innej tradycji. W drodze na weselisko zorganizowali tzw. bramę. Pan młody musiał wykupić się wysokoprocentową cytrynówką. Na miejscu było też staropolskie powitanie chlebem i solą, a także przeniesienie Ani przez próg.

Ania i Wojtek zorganizowali przyjęcie w Witowie, w karczmie Witowianka. Tam na przylegającym do restauracji stoku narciarskim poznali się cztery lata temu. Anna bawiła wówczas w Witowie na zimowej Gali Gwiazd, podczas której aktorzy i muzycy jeździli na nartach i snowboardzie. Pan młody był tam wówczas instruktorem snowboardu. Ania była jego pilną uczennicą.

Nic dziwnego, że tam chcieli zorganizować wesele. Do białego rana bawiło się na nim prawie

100 par. Wśród nich byli przyjaciele aktorki z "Na Wspólnej", czyli Ewa Gawryluk (46 l.), Waldemar Błaszczyk (40 l.) i Robert Kudelski (39 l.). Nie zabrakło też Iwony Pavlović (51 l.) i Darii Widawskiej (36 l.), z którymi Ania zaprzyjaźniła się podczas udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Młodej parze życzymy szczęścia i wszelkiej pomyślności.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: