ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy ROZWÓD MAŁGORZATY ROZENEK: Wszystko już ustalone! PO 11 NIE BĘDĄ już MAŁŻEŃSTWEM?

ROZWÓD MAŁGORZATY ROZENEK: Wszystko już ustalone! PO 11 NIE BĘDĄ już MAŁŻEŃSTWEM?

17.04.2013, godz. 10:21
Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, Rozenkowie
foto: © AKPA

Po kilku latach małżeństwa Małgorzata i Jacek Rozenek zdecydowali się rozstać. Już dziś odbędzie się ich pierwsza rozprawa rozwodowa. Jak myślicie, czy ich związek zakończy się już na pierwszej rozprawie?

Już dzisiaj we środę pierwsza rozprawa rozwodowa Małgorzaty i Jacka Rozenek, donosi Fakt. Choć oboje przyznają, że lubią spędzać czas w swoim towarzystwie, nie chcą już razem iść przez życie.

- To będzie dla mnie trudny dzień, może jeden z najtrudniejszych w życiu. Boję się - wyznała Rozenek. Jednak jak na Perfekcyjną Panią Domu przystało, celebrytka i jej mąż ustalili wszystkie szczegóły rozwodu przed pierwszą rozprawą.

Jak donosi Fakt, małżonkowie porozumieli się w sprawie podziału majątku oraz sprawowania opieki nad synami. Dzieci pozostaną pod opieką matki, ale Jacek Rozenek będzie z nimi spędzał co drugi weekend, część wakacji, ferii i świąt. Aktor ma także płacić alimenty w wysokości 1500 złotych na każdego z synów.

Jak widać, Małgorzata i Jacek Rozenek potrafią rozstać się z klasą. Najwyraźniej oboje stwierdzili, że pora się rozstać i pójść w swoją stronę, niż męczyć się pod jednym dachem. Jednak małżonkowie w dalszym ciągu będą się spotykać, gdyż kochają swoich synów i z pewnością będą chcieli im pokazać, że mimo że nie są już małżeństwem w pewnych sprawach mogą na siebie liczyć.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: