ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Ciemniejsza strona Greya - nowy trailer. Anastazja w objęciach nowego mężczyzny [WIDEO]

Ciemniejsza strona Greya - nowy trailer. Anastazja w objęciach nowego mężczyzny [WIDEO]

24.11.2016, godz. 14:33
Ciemniejsza strona Greya plakat
foto: Plakat

Nowy zwiastun Ciemniejszej strony Greya trafił do sieci. Na oficjalnym profilu filmu pojawiło się nagranie uzupełnione o nowe sceny. Wśród nich - spotkanie Anastazji z przystojnym panem Hyde. Co jeszcze pojawiło sie w trailerze Ciemniejszej strony Greya?

Ciemniejsza strona Greya, czyli ekranizacja drugiej części popularnej powieści erotycznej, zaliczy swoją kinową premierę 10 lutego 2017 roku. We wrześniu do sieci trafił pierwszy trailer, który w listopadzie został uzupełniony o nowe sceny. Trzeba przyznać, że jest naprawdę gorąco! W zaktualizowanym zwiastunie Ciemniejszej strony Greya zobaczymy tajemniczego mężczyznę, który kusi Anastazję. Czy jesteście w stanie wyłapać wszystkie nowe sceny? Nagranie wideo z nowym trailerem Ciemniejszej strony Greya obejrzycie poniżej tego artykułu.

Ciemniejsza strona Greya - streszczenie

Co wydarzy się w drugiej części Pięćdziesięciu twarzy Greya? Ci z was, którzy czytali książkę już wiedzą, że Christian i Anastazja zdecydują się na rozstanie. To jednak nie trwa długo. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana...

Watch a new look at #FiftyShadesDarker which aired during the @latingrammys and features @miguel's Spanish cover of "Crazy in Love."

Film zamieszczony przez użytkownika Fifty Shades Darker (@fiftyshadesmovie) 17 Lis, 2016 o 5:23 PST

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: