ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Dramatyczny apel Mai Komorowskiej do Cezarego Morawskiego: "Grałeś kiedyś mojego syna ..."

Dramatyczny apel Mai Komorowskiej do Cezarego Morawskiego: "Grałeś kiedyś mojego syna ..."

14.09.2016, godz. 15:01

Maja Komorowska nagrała emocjonalny film, w którym apeluje do nowego dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. Dołączyła tym samym do osób, które twierdzą, że konkurs, w którym Morawski został wyłoniony był ustawiony. Zespół teatru oskarża Cezarego Morawskiego, że brakuje mu kompetencji.

Aktorka Maja Komorowska postanowiła zaapelować do nowego dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. Ze względu na to, że jak sama tłumaczy Cezary Morawski nie chciał z nią spotkać się osobiście, postanowiła przemówić do niego w inny sposób i nagrała filmik. Został on udostępniony za pośrednictwem Facebooka. W sieci pojawiło się nagranie, na którym aktorka oskarża Morawskiego, że wziął udział w ustawionym konkursie i brakuje mu kompetencji. -  Twoimi rękami przestrzeń teatru jest przejęta i niszczona. Zespół tworzy się bardzo długo. Wiem, że wygrałeś konkurs, ale nie wierzę, że możesz poprowadzić teatr - mówi Maja Komorowska. -  Grałeś kiedyś mojego syna. To było bardzo dawno temu i mam wobec ciebie dużo takich ciepłych myśli - dodaje aktorka.

Zobacz: Stan Borys jest w świetnej formie!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: