ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Enrique Iglesias w Polsce w 2016 roku. Gdzie kupić bilety?

Enrique Iglesias w Polsce w 2016 roku. Gdzie kupić bilety?

22.09.2016, godz. 13:27
Enrique Iglesias
Enrique Iglesias foto: EAST NEWS

Enrique Iglesias na koncercie w Polsce w 2016 roku! Autor takich hitów jak "Bailamos" wystąpi na Tauron Arenie w Krakowie już w grudniu 2016 roku. Gdzie, kiedy i za ile kupić bilety na koncert Enrique Iglesiasa w Polsce? Szczegóły na SE.pl

Enrique Iglesias w Polsce w 2016 roku! Hiszpański wokalista wystąpi na Tauron Arenie w Krakowie 16 grudnia. Ostatni występ Iglesiasa w Polsce odbył się blisko dekadę temu. I choć od tego czasu wiele się zmieniło to jego hity takie jak m.in. "Bailamos", "Could I Have This Kiss Forever" czy "Hero" nadal pozostają na czasie. Enrique Iglesias ma już 41 lat, ale wciąż uchodzi za jednego z najprzystojniejszych wokalistów na świecie. Artysta zaczynał karierę w połowie lat 90. Jego najnowszy album to "Sex and Love", który ukazał się w 2014 roku. „Nagrywam tyle albumów, że chciałem mieć pewność - jeśli będę wydawać swój nowy album, będzie brzmieć on świeżo”, zdradził podczas rozmowy w czasie premiery. Efekt jest rzeczywiście świetny. Album obfituje w duety i kolaboracje – gościnnie wystąpili m.in. . Flo Rida, Pitbull czy Sean Paul. „Sex and Love” był w roku wydania także 7. najczęściej słuchanym albumem na Spotify.

Enrique Iglesias - koncert w Polsce. Gdzie i kiedy kupić bilety?

Sprzedaż biletów na koncert Enrique Iglesiasa w Polsce startuje w czwartek 22 września 2016 roku. Najtańszy bilet na trybuny w przedsprzedaży to koszt 129 złotych. Bliżej koncertu cena biletu na trybuny podskoczy do kwoty 149 złotych. Za miejsce stojące na płycie trzeba będzie zapłacić 169 złotych, w strefie Golden Circle - 300 złotych.

ZOBACZ: Enrique Iglesias miał wypadek! Zaatakował go dron!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: