ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Justyna Mosiej z Buenos Ares LEPSZA NIŻ DODA!

Justyna Mosiej z Buenos Ares LEPSZA NIŻ DODA!

28.07.2011, godz. 13:11
Doda Disco Polo
foto:

Piękna Justyna Mosiej, wokalistka zespołu Buenos Ares, ma nie lada problem. Piosenkarka jest porównywana do Doroty Rabczewskiej, nazywają ją nawet "Dodą muzyki disco". Jednak takie porównanie nie za bardzo jej się podoba.

Duży biust, długie blond włosy i mocny wokal. To atuty pięknej Justyny, niestety także atuty Dody. A że obie panie są do siebie podobne, to nic dziwnego, że Justyna często mylona jest z Rabczewską.

- Absolutnie nie czuję się Dodą muzyki disco. Polska Doda już jest - wyznaje Justyna. - I nie chcę być nawet tak porównywana - podkreśla.

Artystka próbuje nie zawracać sobie tym głowy, bo właśnie szykuje się na 16. Festiwal Muzyki Tanecznej, który w najbliższy weekend odbędzie się w Ostródzie.

- Postaram się zrobić niezły show. Zamierzam wykonać nową piosenkę. Zapowiada się bardzo ciekawie - cieszy się Justyna.

Więcej w telewizji Polo tv

Fani Justyny Mosiej będą mogli dowiedzieć się więcej już w sobotę. Justyna będzie gościem programu "Gwiazdy Polo tv" na antenie telewizji Polo tv. Prezenter Maciej Smoliński wyciągnie od niej kilka szczegółów z życia prywatnego, Justyna opowie też o zawiści w branży Disco Polo.

Więcej informacji: Wywiad z Justyną Mosiej z zespołu Buenos Ares - w programie "Gwiazdy Polo tv". Sobota, 30.07, pierwsza część wywiadu o godz. 20:30. Druga część wywiadu o godz. 22:00.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: