ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura LAST MINUTE - o czym jest film z Anną Szarek, opinie, YOUTUBE

LAST MINUTE - o czym jest film z Anną Szarek, opinie, YOUTUBE

15.01.2013, godz. 10:17
Last minute, film
foto: materiały prasowe

Last Minute to zabawna komedia w reżyserii Patryka Vegi, która do kin trafi 22. lutego 2013 roku. W rolach głównych zobaczymy Wojciecha Mecwaldowskiego i Annę Szarek którzy szybko przekonają się, że ich wymarzone wakacje są koszmarem.

Last Minute to komedia w reżyserii Patryka Vegi z Wojciechem Mecwaldowskim i Anną Szarek w rolach głównych. Film na ekrany kin wejdzie 22. lutego 2013 roku.

Last Minute to zabawna opowieść o rodzinie, która wygrała ekskluzywną wycieczkę do Egiptu. Szybko okazuje się jednak, że ich wymarzony urlop zamienia się w prawdziwy koszmar. Dramat zaczyna się już na lotnisku, gdzie linie lotnicze gubią ich bagaże, w hotelu dostają zły pokój, a kuchnia nie serwuje posiłków.

Na domiar złego Tomek (Wojciech Mecwaldowski) w hotelu spotyka swoją licealna miłość z przystojniakiem u boku. Okazuje się, że najgorsze dopiero przed nimi. Gdy organizator wycieczki plajtuje, konsulat nie chce pomóc, a zasoby portfela szybko się kurczą, Tomek z rodziną wpadają na genialny pomysł. Zamiast siedzieć na lotnisku z założonymi rękami postanawiają zarobić na bilety do Polski.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: