ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Na co do kina w weekend? Premiery kinowe 26-28 sierpnia 2016 roku

Na co do kina w weekend? Premiery kinowe 26-28 sierpnia 2016 roku

24.08.2016, godz. 13:48
Na co do kina w weekend?
foto: plakat filmu

Premiery kinowe i nie tylko - czyli jaki film obejrzeć w weekend 26-28 sierpnia. Wśród repertuaru kin wybraliśmy nowości oraz najciekawsze propozycje.

Na co do kina w weekend? Wśród premier kinowych i nie tylko wybraliśmy pozycje, które warto obejrzeć w weekend 26-28 sierpnia 2016 roku. Do nowości filmowych zaliczają się takie pozycje jak: "Czerwony kapitan", "Nowe przygody Alladyna", "Pożegnanie", "Jak Bóg da", "Mechanik". Na który z filmów warto wybrać się z dziewczyną, przyjaciółmi lub z dziećmi?

Na co do kina w weekend z dzieckiem?

Niestety w ostatni weekend sierpnia brak premier filmowych skierowanych do młodszych kinomanów. Nie oznacza to jednak, że w weekend zabraknie filmów dla dzieci. W repertuarze kin wciąż znajdą się takie filmy jak: "Jak zostać kotem", "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie", "Barbie: Gwiezdna przygoda", "Mój przyjaciel smok", "Gdzie jest Dory", "Szajbusy i pingwiny", "Angry Birds Film", "Tini: Nowe życie Violetty".

Na co do kina w weekend z dziewczyną / chłopakiem

Nic tak nie przełamuje lodów jak śmiech. Po dawkę dobrego humoru warto wybrać się na film "Jak Bóg da". To włoska komedia o cenionym rzymskim kardiochirurgu ateiście, którego syn postanawia zostać księdzem. Obnażając mieszczańskie rozumienie tolerancji, reżyser zadbał o dobrą dawkę humoru. Dla tych fanów dramatów ciekawą propozycją może okazać się "Pożegnanie" francusko-brytyjski film w reżyserii Andrew Steggalla. Uwaga jest to propozycja dla miłośników 'ciężkiego klimatu' pełnego niedopowiedzeń i ciężkich do zrozumienia zachowań bohaterów.

Na co do kina w weekend z przyjaciółmi

Wśród premier kinowych warto zwrócić uwagę na słowacką produkcję "Czerwony kapitan" z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Aktor tym razem wcielił się w postać ambitnego detektywa, byłego pracownika Służby Bezpieczeństwa, zatrudnionego po aksamitnej rewolucji w bratysławskim wydziale zabójstw. Niezawodny w pracy ma wiele wad w życiu prywatnym. Dla tych, którzy od rodzimych wolą amerykańskie kryminały powinni wybrać się na film "Mechanik: Konfrontacja". To kolejna produkcja z niezawodnym Jasonem Stathamem i seksowną Jessicą Albą. Z lżejszych propozycji to "Nowe przygody Aladyna", czyli historia dwóch drobnych złodziei, którzy uciekając przed pogodnią w wielkim domu towarowym, znajdują schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek. Francuska komedia, która być może nie stanie się kultową, ale zapewni rozrywkę na ponad godzinę.

ZOBACZ: Polacy na piwo najchętniej poszliby ze Stuhrem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: