ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura "Obcy". Nowa cześć kultowej serii już w sierpniu!

"Obcy". Nowa cześć kultowej serii już w sierpniu!

21.11.2016, godz. 12:17
Obcy
foto: EAST NEWS

Nowy "Obcy" już w sierpniu zawita na ekranach kin na całym świecie. To wspaniała wiadomość dla wszystkich koneserów kina science-fiction. Kolejna część kultowej serii powstała po sukcesie komercyjnym filmu "Prometeusz", który nawiązywał do oryginalneych czterech filmów.

Kiedy Ridley Scott w 2012 roku nakręcił "Prometeusza" większość fanów "Obcego" była w siódmym niebie, ale nie wszyscy. Co prawda we wcześniejszych latach powstały filmy z serii "Obcy kontra Predator", ale nie cieszyły się one dobrym odbiorem wśród krytyków i fanów czarnego kosmity. Po wielu latach w końcu pojawi się kolejna, tym razem pełnoprawna część kultowej serii. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć losy kolejnych kosmicznych podróżników, konfrontujących się z krwiożerczą rasą ksenomorfów.

"Obcy: Przymierze" opowiada historię grupy kosmonautów, którzy podróżują na tytułowym statku. Docierają do sielskiej planety, która szybko zmieni się w istne piekło. W filmie wystąpią mięzy innymi Michael Fassbender, Katherine Waterston, Demien Bichir i Danny McBride. Premiera planowana jest na 4 sierpnia 2017 roku. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnych materiałów promocyjnych, niecierpliwi fani postanowili nakręcić fanowski teaser filmu.

Zobacz: Na co do kina? "Fantastycznie zwierzęta i jak je znaleźć", "Snowden", czy "Wilk w owczej skórze"?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: