ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Patryk Vega ma problem? MASA chce wytoczyć mu proces. Wiemy, za co

Patryk Vega ma problem? MASA chce wytoczyć mu proces. Wiemy, za co

04.11.2016, godz. 16:19
Patryk Vega
foto: Super Express TV

Masa, były gangser, wściekły na reżysera Patryka Vegę. Jarosław Sokołowski w rozmowie z redaktorem naczelnym "Super Expressu" zdradził, że założy proces znanemu reżyserowi

Masa, czyli były członek gangu pruszkowskiego Jarosław Sokołowski, a obecnie świadek koronny w rozmowie z redaktorem naczelnym "Super Expressu" zapowiedział proces sądowy Patrykowi Vedze. O co poszło? Wszystko przez wypowiedź reżysera, który w programie "Więc jak" stwierdził, że "Masa to frajer".

- Rozmawiasz z policjantami, przestępcami. "Masa" bardzo często wypowiada się na najróżniejsze tematy, ostatnio na temat Legii. Spotkałeś się z nim, rozmawiałeś kiedykolwiek? - dopytywał twórcę filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" Sławomir Jastrzębowski.

- Nie rozmawiałem. To jest gość, który się chełpi gwałtami na kobietach, dla mnie to jest jakiś frajer, nie bardzo wiem, o czym miałbym z nim gadać - odpowiedział Vega.

To właśnie te słowa zdenerwowały byłego gangstera. Jarosław "Masa" Sokołowski zamierza wyjaśnić sprawę w sądzie.

- Jeśli chodzi o pana reżysera to odłóżmy ten temat, bo napewno będzie to temat na pierwsze strony gazet, ale po procesie, który mu wytoczę - zapowiadał Masa. - W każdej książce przypominam, że byłem złym człowiekiem, ale piszemy te książki ku przestrodze. Aby ustrzec młodzież.

ZOBACZ: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Stramowski pokaże klatę

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: