ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura The Weeknd - "False Alarm". Teledysk jak gra komputerowa!

The Weeknd - "False Alarm". Teledysk jak gra komputerowa!

14.10.2016, godz. 12:24

The Weeknd wypuścił wczoraj teledysk do piosenki "False Alarm". Jest to pierwszy tego typu klip, stylizowany na grę komputerową. Nie dość, że pełno w nim przemocy, to jeszcze całą akcję obserwujemy z oczu głównego bohatera produkcji. Zobacz nowy klip The Weekend!

Teledysk do najnowszej piosenki muzyka znanego jako The Weekend - "False Alarm", cieszy się ogromna popularnością w serwisie YouTube. W ciągu 24 godzin od premiery, obejrzało go już 2,5 miliona ludzi. Wszystko za sprawą innowacyjnego pomysłu. Klip jest bowiem stylizowany na grę komputerową typu FPP shooter, czyli strzelankę z widokiem z oczu bohatera. Przez ponad 5 minut mamy okazję zobaczyć akcję dziejącą się w teledysku i wcielić w jedną z postaci klipu.

The Weekend zadebiutował w 2013 roku płytą "Kiss Land". Drugi krążek, "Beauty Behind the Madness", pojawił się 2 lata później i odniósł wielki sukces.  Gwiazdor nagrał przebój "Earned It", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do hitu "Pięćdziesiąt twarzy Grey'a". Śpiewał między innymi z Drake'iem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey.

Zobacz: Violetta w Polsce 2017 - ceny biletów! Przedsprzedaż rusza 14 października

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: