ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Zenek Martyniuk odniósł sukces w Ostródzie!

Zenek Martyniuk odniósł sukces w Ostródzie!

25.07.2016, godz. 04:00
Złoty Zenek
Złoty Zenek foto: Super Express

Mazurska Ostróda przez dwa dni była światowym centrum muzyki. Na XXI Festiwalu Muzyki Tanecznej wystąpiły największe gwiazdy disco polo, a wśród nich królował oczywiście Zenek Martyniuk (47 l.), który został obsypany nagrodami. Dostał ich aż pięć! - Nie wiem, czy to jawa, czy sen - mówi nam wzruszony artysta.

Zenek i jego zespół Akcent w piątek zgarnęli wszystkie trzy nagrody przyznawane w plebiscycie hit 20-lecia programu Disco Polo Live. Dobra passa muzyków trwała też drugiego dnia, kiedy otrzymali wszystkie nagrody, które były do zdobycia - grand prix festiwalu oraz nagrodę publiczności.

- Nie wiem, czy to jawa, czy sen. Tyle nagród! Nie spodziewałem się. To jest coś niesamowitego. Nie wiem, czy te wszystkie nagrody pomieszczą się u mnie na półkach. To naprawdę jest jak sen. Aż niewiarygodne! Bardzo wszystkim dziękuję! - mówi nam wzruszony Zenek.

Na scenie pojawiły się też m.in. formacje Weekend, Boys, Mig, a wymyślnymi stylizacjami zachwyciła Etna. Współprowadzącym pierwszy dzień koncertu u boku Edyty Folwarskiej (29 l.) został Robert Klatt (44 l.).

Zobacz: Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: