Super Express» Rozrywka» Plotki» Justyna STECZKOWSKA w CIĄŻY?. JUSTYNA STECZKOWSKA, JUSTYNA STECZKOWSKA W CIĄŻY, JUSTYNA STECZKOWSKA CIĄŻA, CIĄŻA, STECZKOWSKA W CIĄŻY, JUSTYNA STECZKOWSKA DZIECI, DZIECI STECZKOWSKIEJ, STECZKOWSKA DZIECI, MACIEJ MYSZKOWSKI, MĄŻ ST

Justyna STECZKOWSKA w CIĄŻY?

Nie milkną plotki o błogosławionym stanie Justyny Steczkowskiej (41 l.). Czyżby piosenkarka w najbliższym czasie po raz trzeci miała zostać mamą?

Najbliżsi Justyny nabierają wody w usta. - To nasza prywatna sprawa, nie komentuję tych doniesień - mówi Maciej Myszkowski (40 l.), mąż Steczkowskiej i wzięty warszawski architekt.

Mało rozmowna jest też siostra Justyny Magda Steczkowska (38 l.). - Za gratulacje dziękuję, przekażę, chociaż jak zawsze trochę wyprzedzacie rzeczywistość - stwierdziła nieco tajemniczo piosenkarka.

Nawet menedżerka gwiazdy unika tego tematu.

- Nie komentuję tej plotki - mówi Monika Kordowicz.

Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że coś jest na rzeczy. Już w maju bowiem na półkach sklepowych ukaże się płyta Justyny z kołysankami dla najmłodszych. Nam udało się spotkać piosenkarkę w środę w centrum Warszawy. Gwiazda, jak zwykle zresztą, wyglądała szałowo, opuszczając swojego fryzjera.

Piękny biało-czarny płaszczyk znakomicie odciągał uwagę od nieco zaokrąglonych kształtów piosenkarki.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida