Super Express» Rozrywka» Plotki» Małgorzata ROZENEK naprawdę ma 34 LATA. Mamy DOWÓD!. Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek, PERFEKCYJNA PANI DOMU, PERFEKCYJNA ROZENEK, ROZENEK, STRZENIÓWKA, MAŁGORZATA ROZENEK WIEK, WIEK, WIEK MAŁGORZATY ROZENEK, WIEK ROZENEK, ILE LAT MA ROZENEK, MAŁGORZAT

Małgorzata ROZENEK naprawdę ma 34 LATA. Mamy DOWÓD!

Zawiść ludzka nie zna granic! Boleśnie przekonała się o tym Małgorzata Rozenek (34 l.). Jej sukces razi w oczy, dlatego wymyślane są co chwila nowe plotki na jej temat. Choćby o tym, że niby odejmuje sobie 10 lat. "Super Express" ma niezbity dowód, który potwierdza wiek Perfekcyjnej Pani Domu. Ona naprawdę ma 34 lata.

Źródło: Marta Kawczyńska
se24.tv

Każdy wie, że wiek dla kobiety jest niezwykle drażliwym tematem. Dlaczego więc zawistnicy postarzyli Małgosię Rozenek i to o 10 lat? Rozpowiadali na warszawskich salonach swoje rewelacje, które potem trafiały do Internetu i tak nieszczęście gotowe!

"Ona ma 43 lata, może nawet 45" - donosili rzekomi znajomi gwiazdy TVN. Na portalach powstawały przeróżne dyskusje dotyczące wieku Małgosi. - Jeśli to komuś poprawi samopoczucie, to mam 50 lat - mówiła poirytowana Rozenek i cierpiała w milczeniu.

"Super Express" nie mógł przyglądać się temu obojętnie. Mamy dowód! Z dokumentu tożsamości Małgosi wynika niezbicie, że Perfekcyjna Pani Domu nie kłamała. Urodziła się w 1978 roku i jakkolwiek by nie liczyć - ma 34 lata.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida