Super Express» Rozrywka» Plotki» Wojtek Szczęsny W PRZYSZŁOŚCI da swojej córce imię NATALIA. WOJTEK SZCZĘSNY, SZCZĘSNY, WOJCIECH SZCZĘSNY, MACIEJ SZCZĘSNY, NATALIA SZCZĘSNA, KIM BYŁA NATALIA SZCZĘSNA, KIM JEST NATALIA SZCZĘSNA, TAJEMNICA RODZINNA SZCZĘSNEGO, SZCZĘSNY SKRYWA TAJEMNICĘ RODZINNĄ

Wojtek Szczęsny W PRZYSZŁOŚCI da swojej córce imię NATALIA

Wojtek Szczęsny wydaje się być najszczęśliwszym facetem na ziemi - robi to, co kocha i jest w tym dobry, ma pieniądze, sławę i uwielbienie kobiet. Mało kto wie, że Wojtek nosi w sercu tragiczną tajemnicę rodzinną. Okazuje się bowiem, że bramkarz miałby teraz 27-letnią siostrę Natalię. W przyszłości Wojtek uczci pamięć zmarłej siostry, nadając córce jej imię.

Gazeta REWIA donosi, że Wojtek Szczęsny nosi w sercu tragiczną tajemnicę rodzinną. Prawie 30 lat temu zmarła jego siostra, której nigdy nie poznał - Natalia Szczęsna. Dziewczynka miała wypadek, upadł na nią trzepak. Kilka dni Natalia walczyła o życie, ale niestety nie udało się jej uratować.

- Gdy straciłem córeczkę, dotarło do mnie, jak okrutny może być los. Rodzicom nie może przytrafić się nic gorszego, jak śmierć dziecka - wyznał REWII Maciej Szczęsny, ojciec Wojtka.

Sam Wojtek słyszał o Natalii z opowiadań rodzinnych, jednak przyznał REWII, że właśnie to imię nada swojej córeczce, jeśli w przyszłości zostanie ojcem.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida