ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka rozrywka w tv Top Model 2, odc. 13, KTO ODPADŁ? - JOANNA KUDZBALSKA, zapis relacji NA ŻYWO w interneci, ZNAMY FINAŁOWĄ TRÓJKĘ

Top Model 2, odc. 13, KTO ODPADŁ? - JOANNA KUDZBALSKA, zapis relacji NA ŻYWO w interneci, ZNAMY FINAŁOWĄ TRÓJKĘ

01.12.2011, godz. 07:52
Top Model 2
foto: TVN

TOP MODEL 2, jesień 2011, odcinek 13. - transmisja NA ŻYWO wyemitowana została w środę w telewizji TVN o godz. 21:30. Na SE.pl jak zwykle relacja LIVE z programu. ODPADŁA JOANNA KUDZBALSKA. W wielkim finale drugiej polskiej edycji programu Top Model znalazły się: Ania Bałon, Olga Kaczyńska oraz Michalina Manos.

Zadanie nr 1: Pokaz Christophe Guillarme

- Pół roku temu nie wyobrażałam sobie jeszcze, że będę w Paryżu. To dla mnie ogromne szczęście - mówiła Ania Bałos tuż przed pokazami.

Przejście po wybiegu w wykonaniu Asi Kudzbalskiej było koszmarem. Pomyliła się co zostało zauważone przez Michała Piróga, choć ten próbował ją pocieszyć: Wszystkie się pomyliły, nie martw się. Pokaz okazał sie sukcesem. Christophe był zachwycony Anią Bałon. - Liczę na ciebie - powiedział.

Asia Kudzbalska: Poszło po prostu do dupy. Zawsze kiedy pojawiają się wokół mnie kamery coś idzie nie tak. Cały czas problem sprawia mi chodzenie po wybiegu.

Zadanie nr 2: Pozowanie na sklepowej witrynie

Dziewczyny mają za zadanie zwrócić uwagę przechodniów, stojąc na sklepowej witrynie i udając manekiny. - Ania robi za dużo, odwracając swoją osobą uwage od ubrań - zauważył Piróg. Zwykłym przechodniom z pary Ania Bałon i Olga Kaczyńska bardziej podobała się ta druga.

W drugiej parze lepiej wypadła natomiast Asia. Dziewczyny oceniali: właścicielka sklepu, Anja Rubik i Michał Piróg. Nagrodą za wygranie zadania był naszyjnik ufundowany przez firmę Apart. Zwyciężyła Asia Kudzbalska.

 

Zadanie nr 3: Kolejny pokaz

W drugim pokazie ogromne wyróżnienie spotkało Anię Bałon. - Widzę jak z każdym spędzonym tu dniem się rozwijam. To dla mnie coś niesamowitego. Dostałam trzy kreacje, w tym jedną zamykałam pokaz. Spotkało mnie ogromne wyróżnienie, ponieważ zawsze pierwsza i ostatnia kreacja są najważniejsze - powiedziała tuż po zakończeniu pokazu.

Projektantowi najbardziej podobały się Ania Bałon i Olga Kaczyńska.

Po pokazie powiedziały:

Olga Kaczyńska: Staram się nie łapać kontaktu z publicznością, żeby na wybiegu nie mieć rozbieganego wzroku. Wyobrażam sobie jedną osobę, na której się w pełni koncentruję.

Michalina Manios: Przed samym wyjściem na pokaz miałam ogromną tremę. Na szczęście wszystko to ze mnie zeszło, kiedy pojawiłam się na wybiegu. Bardzo często poważnie podchodzę do zadań, które przede mną stoją. Jestem perfekcjonistką.

Zadanie nr 4: Sesja z Guillaume Denervaud

Kolejne zadanie to sesja ze znanym francuskim fotografem Guillaume Denervaud. Giomowi podobała się Michalina Manos. - Ma bardzo wyrazistą urodę, to jej pomoże w świecie mody - stwierdził. Jurorom nie przypadła z kolei do gustu sesja Asi Kudzbalskiej. - Nie po to ją ciągnęliśmy taki kawał drogi, żeby nic z tego nie wyszło - podsumował Marcin Tyszka.

Guillaume Denervaud: Ania była najlepsza. Ma piękne proporcje i sylwetkę. Mogłaby mieć nieco więcej energii, ale i tak jest najlepsza z całej czwórki.

 

Zadanie nr 5: Pokaz Claudine Ivari

Z pokazu odpadła Olga Kaczyńska. Dziewczyna nie mogła zmieścić się w żadną z kreacji. Na wybiegu pojawiła się tylko Ania Bałon.

Olga Kaczyńska: To był piękny pokaz, Ania prezentowała się super. Nie będe ukrywała, że jest mi przykro. Szkoda, że nie mogłam wziąć udziału w pokazie przez problemy z kreacjami.

Michalina Manos: Ania była świetna. Miała najlepszą figurę ze wszystkich biorących udział w pokazie dziewczyn.

Caludine Ivari do Ani: Masz niesamowity talent, pracuj tak dalej a dużo osiągniesz w świecie mody.

 

Oceny jurorów:

Pierwsza oceniana jest Ania Bałon. - Wyglądałaś jak milion dolarów. Myślę, że jeśli dalej będziesz się tak rozwijać to zrobisz wielką karierę - pochwalił dziewczynę Marcin Tyszka. Wszyscy jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem Ani. Podkreślali, że niesamowicie się rozwinęła przez ostatnie tygodnie.

Michalina nie usłyszała zbyt wielu pochwał. Za dziewczyną wstawił się jedynie Michał Piróg. Podobnie jak Michalina, także Olga nie mogła się cieszyć z tego co powiedzieli jej jurorzy. - Cofnęłaś się w rozwoju - podsumował Piróg. Asia miała tylko jeden pokaz, przez co ciężej było się jej przebić.

Z PROGRAMU ODPADA JOANNA KUDZBALSKA!

Joanna Krupa do Asi: Wierzę, że mimo tego, że dzisiaj odpadłaś i tak sobie poradzisz w tym zawodzie.

Asia nie chciała komentować werdyktu jury.

 

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy za tydzień!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: