ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Agent Gwiazdy 2 - relacja na żywo z 1. odcinka! Kto odpadł? [FOTO]

Agent Gwiazdy 2 - relacja na żywo z 1. odcinka! Kto odpadł? [FOTO]

14.02.2017, godz. 22:31
Agent Gwiazdy 2. odc. 1
foto: x-news

Agent Gwiazdy 2 - nowa seria popularnego show z udziałem celebrytów startuje już dzisiaj, 14 lutego 2017 roku. Co wydarzy się w 1. odcinku Agenta? Czy agent zacznie przeszkadzać już w pierwszych zadaniach? Jedno jest pewne - pytanie "Kto jest agentem" będzie towarzyszyć nam przez najbliższych kilka tygodni.

"Kto jest agentem?" to pytanie będziemy zadawać sobie przez najbliższych kilka tygodni. W drugiej serii popularnego show udział wzięło aż 14 gwiazd (Olga Frycz, Odeta Moro, Jula Fabiszewska, Edyta Zając, Jarosław Kret, Mateusz Maga, Daria Ładocha, Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Marek Włodarczyk, Piotr Kędzierski, Tomasz Niecik, Michał Będźmirowski, Joanna Jędrzejczyk). Program tradycyjnie poprowadzi Kinga Rusin. Tym razem uczestnicy Agenta Gwiazdy 2 będą zmagać się z zadaniami w malowniczej Argentynie. Co ciekawe w tej edycji agent został wybrany dopiero po przylocie uczestników na plan programu. To oznacza, że osoba, która została agentem nie miała okazji wcześniej wyprawcować sobie przemyślanej strategii na "bycie agentem".

Agent Gwiazdy 2 - odc. 1. relacja na żywo!

Naszą relację na żywo z 1. odcinka Agenta Gwiazdy rozpoczniemy o godzinie 21:30. Bądźcie z nami!

ZOBACZ: Agent Gwiazdy 2. Jarosław Kret dał wymowną wskazówkę. Zdradził, kto jest agentem?

22:26 Czas na test wiedzy o agencie. Jego wyniki zdecydują o tym, kto odpadnie z Agent Gwiazdy odc. 1. Najgorzej z testem poradził sobie... Modny Tata, czyli Michał Będźmirowski. Uczestnik jest zaskoczony tym, że to właśnie on odpadł. "Nie był moim kandydatem na agenta, ale nie spodziewałem się, że to on odpadnie jako pierwszy" - wyznaje Włodarczyk.

22:12 Mateusz Maga poświęca się dla Juli - wsadza towarzyszkę do auta, a sam wskakuje na rower. "Jula robię to dla ciebie!" - krzyczy model. Na metę docierają jako pierwsi Joanna Jędrzejczyk i Alan Andersz. Para musi rozwiązać zadanie - uszegerować władców Polski w kolejności chronologicznej. Teraz wychodzi na jaw, że Niecik miał rację, chcąc zapisać wszystkich władców. Od tego pomysłu odciągnęła go Odeta. Za kulisami dochodzi do wniosku, że był to efekt problemów komunikacji. "Gdzieś się zawiodłam tym, że Alan nie zapamiętał swoich władców" - wyznała Joanna Jędrzejczak. Na koniec okazuje się, że Andersz faktycznie się pomylił. To jeszcze bardziej wzbudza podejrzenia uczestników.

22:09 Pierwsze objawy choroby wysokościowej (uczestnicy są na wysokości ponad 3 tys. m) dostaje Jula. Po piosenkarkę przyjeżdża karetka. Po drodze na szczyt Jędrzejczyk i Andersz napotykają na tablicę z... królami Polski. "Ale co tam zapamiętasz, to są jakieś stare mordy" - ocenia Daria Ładocha. Necik wpada na genialny plan spisania wszystkich królów.

22:05 "Dla mnie to jest taki gówniarz jeszcze" - ocenia Andersza Niecik. Ale koniec tych konfliktów. Kolejny dzień, kolejne zadanie. Uczestnicy dobrani w pary, muszą pokonać kilka kilometrów. Jedna osoba z pary - na rowerze, druga w aucie. Jeżeli wszystkie duety pokonają trasę do godziny 14 ich zebrana kwota zostani zdublowana. Joanna i Andersz, Odeta i Niecik, Jula i Maga, Kędzierski i Daria - to część par. Nie wszyscy dają radę. Osoby na rowerach bardzo szybko potrzebują odpoczynku. Po drodze zawodnicy rozglądają się za immunitami. "Ja cię przepraszam, ale ja tak strasznie lubię jeść, lubię się łajdaczyć" - próbuje się tłumaczyć Kędzierski.

22:01 "Ja tam byłem na zasadzie duszy towarzystwa" - wspomina noc z chłopakami Tomasz Niecik. W grocie solnej dochodzi do pierwszego spięcia między Tomkiem a Alanem. "My jesteśmy styrani, chcemy iść spać, a on się wydziera. To jest gościu, z którym nie chciałbym spędzić ani sekundy swojego prywatnego czasu" - podsumowuje noc z Niecikiem Andersz.

21:57 Czwórka uczestników, która źle odpowiedziała na pytania zostaje w solnej grocie na noc. Są to: Mateusz Maga, Modny Tata, Alan Andersz i Tomasz Niecik. Tymczasem zawodnicy oburzają się na Kreta, który powiedział, że nie jadł mięsa, choć wszyscy widzieli jak jadł... kurczaka! "Ja mam już swoje typy na agenta, są to dwaj mężczyźni" - wyznała Edyta Zając.

21:52 Po pierwszym zadaniu czas na test wiedzy o "was samych" - zapowiada Kinga Rusin. Jedna osoba wychodzi na środek. Kinga zadaje tej osobie pytanie. Pytana osoba wybiera innego uczestnika, który ma za zadanie udzielić poprawnej odpowiedzi. W tym zadaniu Niecik... zapomina imiona uczestników. Wokalista ma również problem ze zrozumieniem pytania.

21:45 Czas na pierwsze zadanie. Uczestnicy muszą pokonać tor dwoma samochodami. Kierowca jedzie z zawiązanymi oczami. W tym zadaniu trzeba zebrać pieniądze. Teraz uczestnicy muszą dobrać się w grupy. Kret, Daria i Andersz to pierwsza drużyna. Alan będzie prowadzić. W drugiej drużynie prowadzi Marek Włodarczyk, a nawiguje Agnieszka Rylik. Obok siedzi Edyta Zając - to ona będzie zbierać kasę. "Edyta jest modelką, bardzo inteligentna, bardzo piękna" - docenia zawodniczkę Joanna Jędrzejczyk. Tymczasem Niecik stwierdził, że Alan Andersz trochę stymulował. Podobne podejrzenia mieli również Kret i Daria Ładocha. "Mówię wam, że coś jest nie hallo" - stwierdza Odeta. "Decyzja teamu Marka była trochę niezrozumiała" - ocenia kędzierski. "W pewnym momencie po prostu nie wytrzymałem" - stwierdził Włodarczyk, który ostatecznie zaczął przeklinać. Na szczęście wyginanie się Edyty Zając nie poszło na marne - ta drużyna zdobyła wszystkie koperty. "Niby to miała być taka super, ekstra grupa, grupa kozaków, a tu co?" - wznaje za kulisami Niecik.

21:31 Początek odcinka zaczyna się od krótkiego występu Kingi Rusin, która przypomina, że w poprzedniej edycji agentem był Hubert Urbański, a zwycięzcą Antek Królikowski.

21:35. Po czterdziestu godzinach podróży z Polski do Argentyny uczestnicy Agent Gwiazdy 2 docierają na środek.... pustyni. Nie wiedzą, co mają robić dalej. Jarosław Kret na przywitanie z Argentyną... całuje ziemię. "Polizałem ją" - prostuje prezenter. Na pustyni Tomasz Niecik wpada na pomysł, aby... wszyscy przeszukali kieszenie. "Kret myśli, że gra w jakimś filmie" - komentuje jedna z uczestniczek. "Marek Włodarczyk jest silent killerem. Z facetów on najbliżej ma do agenta" - ocenia Kędzierski. Po jakimś czasie do uczestników podjeżdża samochód i wychodzi z niego wypoczęta Kinga Rusin. "To jest ostatni moment, w którym można się wycofać" - oferuje pomoc prowadząca. Nikt nie korzysta z jej rady.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: