ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Ekspress - dramat na planie programu! Renatę Kaczoruk potrącił motocykl, Weronikę Budziło molestował kierowca!

Azja Ekspress - dramat na planie programu! Renatę Kaczoruk potrącił motocykl, Weronikę Budziło molestował kierowca!

03.11.2016, godz. 08:56

Azja Express to program pełen dramatycznych momentów. We wczorajszym odcinku nie brakowało emocji. Uczestnicy tym razem odwiedzili Kambodżę. Okazało się, że ten kraj nie jest zbyt szczęśliwy dla celebrytów. Renata Kaczoruk została potrącona przez motocykl, a Weronikę Budziło molestował kierowca pojazdu!

Szok i niedowierzanie! Tego w programie Azja Express jeszcze nie było! Uczestnicy musieli pokonać wiele kilometrów przez Kambodżę. Oczywiście jak zwykle autostopem. Nie dla wszystkich wczorajszy odcinek okazał się szczęśliwy. Renata Kaczoruk i Weronika Budziło złapały motocyklistów, którzy wieźli je do wyznaczonego celu. W pewnym momencie partnerka narzeczonej Wojewódzkiego przerwała jazdę! Zawołała Renatę, która nie wiedziała o co chodzi. Okazało się, że kierowca Weroniki nie był zbyt przyjemny.

- On mnie trochę zaczął molestować! - wyznała zniesmaczona dziewczyna. Nie chciała jednak zdradzać szczegółów. Renata postanowiła zachować się bohatersko. - Ja wezmę na niego siądę - zaproponowała. Kierowca jednak podjechał. Dziewczyny szukały nowego środka komunikacji. Chwilę później wydarzyło się drugie nieszczęście. W Renatę wjechał mknący motocykl! - Zwariowałeś?! - krzyczała na mężczyznę. Na szczęście nic się nie stało, choć wypadek wyglądał groźnie!

Zobacz: Azja Express odcinek 9 - relacja NA ŻYWO! Kto odpadł?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: