ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017. Kim jest Jakub Krystyan?

Idol 2017. Kim jest Jakub Krystyan?

07.05.2017, godz. 08:49
Jakub Krystyan
foto: Facebook

Przed nami ostatni półfinał programu Idol 2017. Wśród czwórki szczęśliwców walczących o finał jest Jakub Krystyan. Uczestnik jest bardzo popularny wśród widzów show... Czy ma szansę wygrać? Kim jest i co osiągnął do tej pory przystojny muzyk?

- Jakub Krystyan na co dzień zajmuje się sportem. Mieszkając w Krakowie pracuje tam jako trener personalny. Podczas castingu do IDOLA Jakub zaśpiewał przebój zatytułowany "Englishman in New York" z repertuaru Stinga, akompaniując sobie na gitarze. Jego występ spodobał się jury i awansował do etapu teatralnego, gdzie poradził sobie na tyle by dostać się do najlepszej 12 show - tak skromny opis widnieje na oficjalnym fanpage Jakuba na Facebooku. I faktycznie, jak do tej pory Krystyan nie ma osiągnięć w dziedzinie muzyki, a jedynie w świecie sportu. Wystarczy spojrzeć na jego umięśnioną sylwetkę!

Jego pierwszy występ w programie został oceniony przez jurorów pozytywnie, chociaż Wojtek Łuszczykiewicz miał pewne wątpliwości. - Podobno nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, ale wyglądasz na ciekawego zawodnika - powiedział. Jury po jego występie było zachwycone, nie chcieli nawet usłyszeć drugiego utworu! A mina Jakuba była nietęga początkowo, gdyż w trakcie występu zepsuła mu się gitara! Pamiętacie występ?

Jakub bardzo kocha zwierzęta, przyrodę, a najlepiej odpoczywa na siłowni. Dla niego program to przygoda, za każdym razem dziękuje fanom za wsparcie. - Kolekcjonuj momenty, a nie rzeczy - tak brzmi jego motto. W programie poznał wielu wspaniałych ludzi i ma nadzieję, że pozostaną przyjaciółmi na lata. Jak ułoży się kariera muzyczna Jakuba? Czy zostanie Idolem? Wielu podkreśla, że zagrozić może mu tylko Karolina Artymowicz. Ona również ma niesamowity głos! Wygląda jednak na to, że prywatnie nie ma między nimi rywalizacji.

Co jeszcze wiemy o Jakubie? Przeszedł na wegetarianizm!

Uczymy się śpiewać, kiedyś trzeba zacząć

Post udostępniony przez Jakub Krystyan (@jakub_krystyan) 17 Kwi, 2017 o 8:10 PDT

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: