ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 5.zapis relacji na żywo na Se.pl

Idol 2017, odcinek 5.zapis relacji na żywo na Se.pl

15.03.2017, godz. 21:52
Idol
foto: materiał prasowy

Idol 2017, odcinek 5. zapis relacji na żywo z ostatniego odcinka castingowego show na Se.pl start o 20.05! Już dziś dowiedzieliśmy się kto przekonał jury, że zasługuje na miano prawdziwego idola. Za tydzień zobaczymy odcinek z teatru, do kolejnego etap przeszło łącznie 120 osób!

Za tydzień zobaczymy występy w teatrze. To kolejny etap eliminacji... Przed jury zaśpiewa 120 osób.

21.38 Mateusz rapuje, ale jak! Ma talent i to niesamowity! Jury było pewne, że on nie oddychał, ale bardzo się podobało. Niestety nie wiedzą co z nim zrobić, bo doceniają jego sztukę. Ma świetną dykcję... Ostatecznie odszedł sam. Po nim wchodzi Patryk, który dostał się jednomyślnie, ale jury żartowało sobie z niego. A na koniec Karolina! Dostała się! Ale Ewa Farna długo trzymała ją w niepewności...

21.33 Szymon zaśpiewał utwór Wojtka, poza Farną wszyscy byli na tak. Potem wchodzi Julia, której brakuje trochę warsztatu, ale wszyscy dali jej tak!

21.15 Teraz pora na Justynę. Jest młoda, ma 16 lat, nie ma jeszcze doświadczenia, kopiuje Houston, ale Farna walczy o nią jak lwica! Przeszła dalej!

21.11 Magdalena Zacharzewska grała kiedyś na wilonczeli w filharmonii, ale ją wyrzucili z powodu kontuzji ręki. Teraz uczy małe dzieci grać. Dostała cztery razy tak. A tak bardzo bała się Zapendowskiej...

21.04 Aurelia jest instruktorką fitness, skończyła studia, robi dużo rzeczy w życiu. Wojtek: Z tobą jest jak ze swetrem. Jest ciepły, miły, ale nie zawsze chce się go mieć... Czasem się woli kurtkę! Ale bez swetra ani rusz, więc jestem na tak. Ewa Farna była na nie, brakowało jej szaleństwa, osobowości... Reszta jury była na tak. Potem przyszła pora na byłą modelkę...

21.00 Krystian Sadkowski stresuje się, bo nie śpiewa. Raczej podśpiewuje, tak sam mówi o sobie. Ewa: Masz fajną chrypę, pojawia się tam barwa. Ela: Lepiej się ciebie słucha niż się na ciebie patrzy. Nie hamuj się. Jurorzy zachęcają go do odwagi, ale na ich pytanie o to, kto go hamuje odpowiedział, że rodzice nie wiedzą, że śpiewa, wiedzą, że tu jest, ale tacie się to nie podoba... Cztery razy tak!

20.57 Sylwia trenuje siatkówkę i rzut oszczepem. Dostała cztery razy tak i to od razu, bez komentarzy nawet! Bardzo się cieszy.

20.37 Kamil z Chorzowa jest sympatyczny, ma syna, bardzo go kocha. Jury jest na tak, poza Wojtkiem! Przechodzi dalej!

20.30 Matylda Makowska ma 17 lat. Chce tylko śpiewać w życiu. Nienawidzi szkoły. Ewa Farna: Nie sikałam w majtki... Ela: Instrument nie jest nastrojony! Dziewczyna dostała cztery razy tak mimo błędu!

20.27 Wojtek Korzeniowski jest lekarzem, w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Ela: Masz taką delikatność w sobie, wszystko mi się podobało. Janusz: Delikatność, jest ok. Trzy razy tak, raz nie od Ewy. Ewa: To tak jakbyś poszedł na randkę z dziewczyną, powiedział fajnie, ale nie pójdziesz drugi raz. Ja mówię małe nie.

20.22 Natalia Juszczyk była fanką Idola za dziecka i bardzo chciała stanąć na tej scenie. Uczestniczka ma swoją kurę, którą ma pozdrowić od jury. Dostała cztery razy tak.

20.16 Marlena Lisowska gra na ulicy, ale zdecydowanie kocha to robić. Od 8 miesięcy mieszka w Katowicach. Ewa: Nie było to wystarczająco dobre! Ela: Szanuję ludzi, którzy grają na ulicy, na Zachodzie jest wyższy standard, tutaj dużo bylejakości, musi być bardziej precyzyjnie. Niestety nie udało jej się przejść dalej.

20.10 Niektórych nie da się słuchać...

20.05 Zaczynamy program! Otóż dziś casting w Katowicach! Pierwsza uczestniczka to Sandra, która ma kilka tatuaży. Za pierwszy tata wyrzucił ją z samochodu. Maciej Rock zawarł układ z jej tatą, że jak przejdzie dalej to sam zrobi sobie tatuaż. Jury weszło w ten układ... Cztery razy tak! Panasewicz: Jesteś bardzo muzykalna, to widać. Potem żartuje, że chce zobaczyć jej tatę z dziarą na plaży! Podobno Ela ma sprawdzić, czy jest! Ela: Ja sprawdzam tylko brailem!

Idol 2017, odcinek 5. relacja na żywo na Se.pl start 20.05. Przed nami ostatni odcinek castingowy show, co oznacza, że zobaczymy ostatnie zmagania uczestników o miejsce w kolejnym etapie! Kto przekona wymagające jury? Ewa Farna, Ela Zapendowska, Wojtek Łuszczykiewicz, Janusz Panasewicz muszą wybrać tych uczestników, którzy mają potencjał by stać się idolami. Komu kariera w polskim show-biznesie jest pisana? Kto odpadnie? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem! Bądźcie z nami, relacja na żywo wszystko wam powie!

W ramach ciekawostek możemy zdradzić, że jeden z uczestników wykona utwór Wojtka Łuszczykiewicza. Czy przejdzie dalej? A może poleją się łzy?

Zobacz: Idol 2017. Ewa Farna ma specyficzną fankę... Dziewczyna wytatuowała sobie autograf gwiazdy na ręku!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: