ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 9. Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

Idol 2017, odcinek 9. Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

12.04.2017, godz. 14:39
Idol 2017
foto: Polsat

Odcinki na żywo to o wiele więcej emocji niż castingi! Chociaż jury i produkcja stara się podkręcić atmosferę na maksa, to jednak dopiero w odcinkach nagrywanych na żywo widać, jak bardzo stresują się uczestnicy. A zmiana prowadzącego nie pomoże im w uspokojeniu się!

Już dziś pierwszy odcinek Idola 2017„na żywo"! Ośmioro finalistów wykona wybrane przez siebie z listy z propozycjami utwory związane z tematem odcinka. Każdy z nich trenował także piosenkę „ratunkową". Na planie był (jak zwykle) Maciej Rock. Uczestnikom w czasie prób towarzyszył także, bardzo elegancki... prowadzący Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Maciej Dowbor! Czyżby producenci programu szykowali prawdziwą bombę i tak zwane „live'y" poprowadzi nie Rock, ale właśnie Maciej Dowbor?

Sądząc po minie dotychczasowego prowadzącego Idola, wszystko jest możliwe... Nikt nie byłby zadowolony, gdyby musiał przekazać pałeczkę, a w tym przypadku mikrofon, w trakcie trwania programu. Tym bardziej, że Maciek Rock zdążył już przez te kilka miesięcy poznać uczestników, a nawet ma swoje prywatne „idolowe" typy. Dla uczestników to również nie byłaby najłatwiejsza sytuacja. W końcu polubili się z Rockiem, który wspierał ich od samego początku!

Czy wspólne zdjęcia coś sugerują, czy może pojawienie się tak szykownego Dowbora na planie Idola oznacza jeszcze coś innego? Tego dowiemy się już dzisiaj, podczas Idola 2017, odcinek 9. Wieczorem dowiemy się kogo z ośmiorga utalentowanych kandydatów niestety już za tydzień nie zobaczymy. Gra jest o wysoką stawkę - będą walczyć nie tylko przychylność widzów, ale też o kontrakt płytowy i 250 tysięcy złotych. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z show!

Zobacz: Idol 2017, odcinek 9. Relacja na żywo na Se.pl

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: