ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol. Ewa Farna wybrała dla Jakuba seksowny numer!

Idol. Ewa Farna wybrała dla Jakuba seksowny numer!

10.05.2017, godz. 14:48
Idol, Jakub Krystyan
foto: Polsat

Przed nami odcinek Idola, który wyłoni nam finalistów tej edycji! Co zaśpiewa Jakub Krystyan? Coś seksownego! Ten utwór specjalnie dla niego wybrała Ewa Farna.

Przed nami piąty odcinek na żywo w tej edycji. Uczestnicy z pewnością nadal odrobinę się tremują... Ale jurorzy nie pozwalają im pamiętać o stresie! Wymagania rosną, każdy chce wygrać. W tym odcinku każdy z uczestników zaśpiewa piosenkę, którą wybrał dla niego juror. Co Farna wybrała dla Jakuba? - Kiedy wybierałam kawałek dla ciebie, pomyślałam sobie, że "Human", to jest coś takiego świeżego młodego, dobrego, idealnego dla ciebie. Jak słucham tej piosenki, robię zawsze głośniej i myślę sobie - Jezus Maria, robi się seksownie. To jest świetny numer, o fajnym temacie, tam jest coś takiego, taka lekka agresja - "jestem człowiekiem odpierniczcie się"... Starałam się dobrać ci taki numer, żeby ci dobrze leżał, żebyś dobrze w nim wypadł. Ty najpiękniej brzmisz w dołach, nie ma się co silić w wysokie rejestry. Bałam się trochę, że jak artyści śpiewają nisko, to mają problem z dykcją, ale jak słucham Ciebie to wydaje mi się, ze nie masz z tym problemu - dowiadujemy się.

- To jest dla mnie nowy świat, kiedy muszę myśleć o wielu rzeczach naraz - dobrze śpiewać, patrzeć w kamerę, za którą jest publiczność. To są plusy tego programu, że się tego uczymy. Ja się bardzo cieszę na dzisiejszy występ, nie mogę się doczekać, kiedy wyjdę i zaśpiewam ten kawałek. Przeanalizowałem go. Numer jest o tym, że jesteśmy tylko ludźmi, każdy z nas może się mylić i nie powinno się nas osądzać przez pryzmat tego, że nie jesteśmy doskonali. - komentował wybór Jakub.

Relacja z show na żywo na Se.pl!

Zobacz: Idol 2017, odcinek 13. Relacja na żywo na Se.pl

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: