ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Kuchenne Rewolucje 15: Finał! Chińszczyzna w Ostródzie

Kuchenne Rewolucje 15: Finał! Chińszczyzna w Ostródzie

18.05.2017, godz. 16:12
Kuchenne Rewolucje Ostróda
foto: printscreen Facebook

Finał 15. edycji Kuchennych Rewolucji już dziś! Magda Gessler spróbuje postawić na nogi chińską knajpę w Ostródzie. Jak poradzi sobie z chińską kuchnią? Czy właścicielka knajpy stanie na wysokości zadania?

Magda Gessler spróbuje postawić na nogi chińską restaurację w Ostródzie. Finał 15. edycji Kuchennych Rewolucji skupi się na orientalnej knajpie "Fang Youn". Restauratorka będzie miała do czynienia z rodowitymi Chińczykami oraz prawdziwą, chińską kuchnią. Odcinek zapowiada się dość dramatycznie, ponieważ opowiada on historię Chinki Fang, która przyjechała do Polski w 1997 roku, aby szkolić drużynę tenisa stołowego. Po śmierci męża, jej życie bardzo się pokomplikowało, a samodzielne prowadzenie knajpy oraz załamanie nerwowe spadły na nią jak grom z jasnego nieba.

Finał Kuchennych Rewolucji zostanie wyemitowany w czwartek 18 maja, o godz. 21:30 w TVN. Poznamy historię Fang, właścicielki restauracji "Fang Youn", która musi rozkręcić lokal, aby utrzymać swoją matkę oraz dwójkę dzieci. Restaurację otworzyła dla swojego męża, Youn, który zmarł dwa lata po otwarciu lokalu. Chinka zamknęła knajpę na miesiąc przez załamanie nerwowe, jednak za namową rodziny zakasała rękawy, sprowadziła ze stolicy kucharza-rodaka i postanowiła na nowo otworzyć lokal. Niestety, kucharz zajęty jest graniem na telefonie, a knajpa na siebie nie zarabia. Na szczęście niezłomna natura dzielnej Fang nie pozwoliła jej poddać się bez walki - postanowiła sprowadzić Magdę Gessler, która pomoże jej postawić restaurację na nogi. Odcinek będzie pełen łez, bowiem jest o co walczyć. Na barkach Fang spoczywają losy jej rodziny.

Jak myślicie, czy Fang uda się uratować restaurację?

ZOBACZ: Kuchenne rewolucje: Magda Gessler krytykuje nadwagę właścicielki lokalu

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: