ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Marek z Rolnik szuka żony 3 - tak wygląda mieszkanie dla jego kandydatek. Widzowie przerażeni!

Marek z Rolnik szuka żony 3 - tak wygląda mieszkanie dla jego kandydatek. Widzowie przerażeni!

06.09.2016, godz. 10:43
Marek z Rolnik szuka żony - mieszkanie
foto: vod.tvp.pl

Marek z Rolnik szuka żony 3 w pierwszym odcinku programu pochwalił się częścią domu, którą przygotował specjalnie na przyjazd kandydatek na żonę. Widzowie są przerażeni! Również Marta Manowska była zaskoczona na widok warunków przygotowanych przez Marka

Rolnik szuka żony 3 - w pierwszym odcinku Marta Manowska odwiedziła uczestników, którzy otrzymali największą ilość listów. Jednym ze szczęśliwców, który otrzymał szansę szukania partnerki przed kamerami jest 44-letni Marek. Specjalnie na przyjazd kandydatek rolnik postanowił przygotować oddzielną część domu. Ochoczo rozpoczął remont, jednak jak sam przyznał przed Martą Manowską, jeszcze go nie skończył. Prowadząca Rolnik szuka żony 3 oniemiała, gdy zobaczyła warunki, w jakich przyjdzie mieszkać kandydatkom Marka. Zszokowani byli również widzowie, którzy postanowili podzielić się swoim zaskoczeniem w komentarzach na oficjalnych profilach programu. W komentarzach pojawiła się m.in. opinia, że można żyć skromnie, ale ważne jest, aby dbać o swój dom, czego według nich Marek nie robi.

Czy zgadzacie się z opiniami internautów? Przypominamy, że powtórkę pierwszego odcinka Rolnik szuka żony 3 cały czas można obejrzeć w internecie.

ZOBACZ: Grzegorz z Rolnik Szuka żony komentuje pierwszy odcinek 3. sezonu: "To daje mi siłę i kopa"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: