ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Mateusz Grędziński zwycięzcą The Voice of Poland!

Mateusz Grędziński zwycięzcą The Voice of Poland!

26.11.2016, godz. 22:26
Mateusz Grędziński, The Voice of Poland
foto: Facebook/oficjalny profil The Voice of Poland

Za nami finał The Voice of Poland. Było dużo emocji i sporo zaskoczeń! Wiemy już, kto wygrał program i wkrótce nagra płytę. Zobaczcie, kto wygrał siódmą edycję The Voice of Poland!

Za nami finał The Voice of Poland. 7. edycja była wyjątkowa, choćby dlatego że po raz pierwszy jurorem była Natalia Kukulska. Było dużo emocji i wiele wzruszeń. W pamięci zapisały się nie tylko bitwy na głosy, ale również występy na żywo, w których uczestnicy nie raz zaskoczyli nas swoimi wykonaniami.

Równie emocjonujący był finał. Wystąpili w nim: Kasia Góras, Ania Karwan, Weronika Curyło oraz Mateusz Grędziński. Każdy z finalistów wystąpił po kilka razy na scenie - samodzielnie oraz w duetach z największymi gwiazdami. Mateusz Grędziński śpiewał z Margaret, Weronika Curyło z Kayah, Ania Karwan z Kubą Badachem, a Kasia Góras z Grzegorzem Skawińskim.

Jako pierwsza z programem pożegnała się Kasia Góras. Jako druga odpadła Ania Karwan, co wywołało ogromne zaskoczenie. Natalia Kukulska była w szoku! Ania była faworytką, to ona prowadziła przez tydzień głosowania sms-owego. Widzowie uznali, że o zwycięstwo powinni powalczyć Weronika Curyło (uznana za objawienie tego programu) oraz Mateusz Grędziński. Każde z nich wykonało własne single, które napisali dla nich ich trenerzy.

Decyzją widzów The Voice of Poland wygrał Mateusz Grędziński! Mateusz wygrał samochód, 50 tysięcy złotych oraz kontrakt na płytę! Wcześniej zgarnął również 100 tysięcy złotych od Radia Eska.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: