ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady odc. 7. Trenerka do uczestniczki: "Czy ty myślisz o sobie, że jesteś mądra czy głupia?"

Projekt Lady odc. 7. Trenerka do uczestniczki: "Czy ty myślisz o sobie, że jesteś mądra czy głupia?"

08.08.2016, godz. 13:30
Projekt Lady odc. 7
foto: Agencja TVN/x-news

W 7. odcinku Projektu Lady uczestniczki będą musiały zmierzyć się ze stresem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dla niektórych z nich będzie to traumatyczne przeżycie. Po tym zadaniu trenerka Tatiana Mindewicz-Puacz zwróci się z pytaniem do jednej z uczestniczek: "Czy ty myślisz o sobie, że jesteś mądra czy głupia?".

Projekt Lady odc. 7 wystartuje jak zawsze w poniedziałek o godzinie 20:55. Będzie to ostatni odcinek przed półfinałem. Jak zawsze czeka nas wiele wzruszeń - znowu poleją się łzy. Tym razem uczestniczki będą musiały zmierzyć się ze stresem podczas rozmowy kwalifikacyjnym. Każdy, kto ma to doświadczenie za sobą, wie, jak ciężkie może być takie spotkanie. Rozmowy kwalifikacyjne dziewczyn z Projektu Lady zostały szczegółowo omówione podczas zajęć z trenerką Tatianą Mindewicz-Puacz. Pytanie, które usłyszała od niej Patrycja Wieja było 'rozkładające na łopatki'. Dlaczego? Bo odsłoniło, co tak naprawdę dziewczyna myśli o samej sobie.  Zawsze pewna siebie Patrycja na pytanie "Czy ty myślisz o sobie, że jesteś mądra czy głupia?" odpowiedziała ze łzami w oczach "Taka sobie".

ZOBACZ: Projekt Lady - uczestniczki programu. Zobacz zdjęcia przyszłych dam

Co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku Projektu Lady? Zobaczymy kłótnię Marty Tomczak z Agatą Szostek.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: