ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Randka w łóżku. Po raz pierwszy spotkali się w łóżku. Teraz są zdecydowani na coś więcej!

Randka w łóżku. Po raz pierwszy spotkali się w łóżku. Teraz są zdecydowani na coś więcej!

15.11.2016, godz. 14:27
Randka w łóżku! Dorota i Andrzej
foto: YouTube

W poprzednim odcinku Randki w łóżku poznaliśmy Dorotę i Andrzeja. Rozebrana do bielizny para w łóżku bawiła się świetnie. Jak stwierdził Andrzej "gwiazdy posypały się z nieba". Tymczasem Dorota daje mu zielone światło! Ta para ma szansę na trwały związek.

Randka w łóżku to kolejny program, w którym single szukają miłości. W odróżnieniu od innych programów tego typu pary już na pierwszej randce zdejmują z siebie ubrania! Będąc w samej bieliźnie muszą spędzić ze sobą pół godziny w łóżku. Uczestnikom cały czas towarzyszą kamery! Czy tego typu randka może przerodzić się w trwały i długi związek? Przykład Doroty i Andrzeja pokazuje, że tak! Na zakończenie randki w łóżku oboje wyrazili chęć na kolejne spotkanie. To odbyło się już w innych warunkach. Dorota i Andrzej ubrani udali się na spotkanie do restauracji. Przed kamerami wyznali, że nie mogli doczekać się kolejnej randki. Dorota ma nawet nadzieję, że ta znajomość okaże się "czymś większym". Trzymamy kciuki za tą parę!

Kolejny odcinek i kolejni bohaterowie Randki w łóżko zostaną zaprezentowani już dzisiaj we wtorek o godzinie 22:30 w telewizji TLC!

ZOBACZ: Undressed: Randka w łóżku. Para z Wrocławia rozebrała się przed kamerami

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: