ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odc. 9. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odc. 9. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

30.10.2016, godz. 22:15
Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3 odcinek 9. Już dziś dowiedzieliśmy się kogo wybrali Monika, Szymon, Łukasz, Marek i Zbigniew. Czy ich decyzje są słuszne? Z relacji na żywo na Se.pl dowiesz się, co wydarzyło się w programie.

22.10 To już koniec programu. Dziękujemy, że byliście z nami.

22.10 Rolnicy dokonali już swoich wyborów. Czy ich decyzje były słuszne, o tym przekonamy się z kolejnych odcinków programu. Tym razem role się odwrócą, bo to rolnicy pojadą w odwiedziny do domów swoich wybranków.

Zbyszek i Irenka #powodzenia #rsz3 #tvp1

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 30 Paź, 2016 o 2:09 PDT

22.08 Ojciec Łukasza komentuje wybór syna. Wyznaje, że jego faworytką była Ania. Dodaje także, że może dobrze się stało, bo Patrycja będzie go krótko trzymała. Łukasz i Patrycja rozmawiają razem wtuleni w siebie. Pora na Zbyszka. Mężczyzna wyznaje, że to trudny moment nie tylko dla nich, ale również dla niego. - Moje serce wybiera ciebie - zwraca się do Ireny. To ona jest jego wybranką. - Bogusiu bardzo miło było mi ciebie poznać i mam nadzieję, że zostaniemy w kontakcie - wyznaje Zbigniew.

Monika i Tomek! #rolnikszukazony #rsz3 #tvp1 #powodzenia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 30 Paź, 2016 o 2:04 PDT

22.05 Teraz pora na Monikę. Chłopaki strasznie was lubię ale niestety musi zostać jeden. - Robert miło było mi ciebie poznać - wyznała Monika. Rolniczka wybrała Tomka. Chłopak odetchnął z ulgą i przyznał, ze to były wielkie emocje. - Na pewno chciałbym się znaleźć na jego miejscu, ale nie będę płakać. Los chciał inaczej - wyznał Robert.

Łukasz i Ania! #tvp1 #rsz3 #rolnikszukazony

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 30 Paź, 2016 o 2:00 PDT

22.00 Teraz kolej na Łukasza. Mężczyzna dziękuje Agnieszce za udział w programie i wręcza jej kwiaty. - Aniu ja nic nie poczułem i dlatego tobie muszę podziękować, życzę ci powodzenia - wręczył kolejny bukiet kwiatów. Wybranką Łukasza jest Patrycja. - Jakbym kierował się rozumiem na pewno wybrałbym Anię - wyznał Łukasz. Ma wątpliwości, czy podjął dobrą decyzję.

Marek wybrał Anię. Teraz czas na prawdziwą pracę... #rolnikszukazony #rsz3 #tvp1

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 30 Paź, 2016 o 1:58 PDT

21.55 Czas na Marka. Marek dziękuje Kasia za udział w programie. Beata również nie została przez niego wybrana. - Zdałam sobie sprawę, że nie jestem w stanie przeprowadzić się w te warunki - wyznaje Ania. Okazuje się, że to właśnie ona zostaje wybranką Marka. - Chcę myśleć, że marek potraktuje Anię poważnie - wyznaje Kasia. Beata z kolei jest zaskoczona, że to nie ona została w domu rolnika. - Moim zdaniem Ania nie pasuje do mojego taty - komentuje wybór ojca Adam

Szymon i Marysia... #rolnikszukazony #rsz3 #tvp1

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 30 Paź, 2016 o 1:53 PDT

21.50 Szymon ogłasza swoją decyzję. - Kasiu krótkie spędziliśmy chwile...dziękuje wierszem Katarzynie za udział w programie i wręcza jej bukiet. Kolejne kwiaty trafiają do Uli i tym samym dziewczyna wraca do Warszawy. Szymon wybrał Marysię! Urszula wyznaje przed kamerami, że zakochała się w Szymonie. Jego mama przyznaje, że Szymon jeszcze rano miał wątpliwości. Okazuje się, że doradziła mu przy wyborze Marysi. 21.48 Robert wyznaje Tomkowi, że cieszyłby się, gdyby Monika go wybrała, ale równocześnie będzie to dla niego wielkie wyzwanie, bo nie mieszka na wsi. - Ja muszę się poczuć delikatniej w ramionach mężczyzny. Tomkowi zabrakło trochę odwagi. Przeszkadza mi, gdy mężczyzna się peszy w moim towarzystwie - wyznała.

Już za trzy godziny kolejny odcinek #rolnikszukazony a w nim trudne wybory, łzy, śmiech i zaskoczenia :) #rsz3 #tvp1 #bedziesiedzialo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 30 Paź, 2016 o 10:12 PDT

21.40 Czas na podjęcie decyzji. - Kasia to dziarska dziewczyna ze Śląska - wyznaje Szymon i dodaje, że zbyt mało spędzili czasu. - Marysia ma największe poczucie humoru z pozostałych dziewczyn. najbardziej podoba mi się to, że jest mniej otwarta niż pozostałe dziewczyny, a otwiera się przy kontakcie sam na sam. Łukasz boi się momentu podjęcia decyzji. - Trudno mi jest powiedzieć dziękuję, bo w jakimś sensie sprawię im przykrość - wyznał Marcie Łukasz. Z kolei Zbigniew przyznaje, że Bogusia chce wszystkim sterować, a on nie ma ochoty się poddawać. Sam na sam najlepiej czuł się z Irenką. - Jest kwiatuszkiem, coś ma w sobie, taka trochę przylepka - powiedział Zbigniew o Irenie. Czas na rozmowę z Markiem. - Prawdy bać się nie można - wyznał z uśmiechem rolnik. W tym czasie dziewczyny śmieją się z jego postawy - jak się przewróciło, to niech leży - wspominają jego powiedzenie.

21.35 Zbyszek, Irena i Bogusia wspominają niespodziewany wyjazd Ireny. Bogusia wyznaje, że chciałaby zostać wybrana, ale nie czuje, że jest jego faworytką. - Było zaskakująco, bardzo dziwnie, strasznie i miło - wspominają wybranki Marka swój pobyt w jego domu. Kasia, Ania i Beata zgodnie przyznały, że Marek jest szalony, ale również jest bałaganiarzem. Na Martę czekają już Monika, Robert i Tomasz. Panowie przyznają, że miło spędzili czas na wsi, A Tomek po raz pierwszy jeździł konno i był na skałkach.

Praca pozwala zająć ręce i głowę. A to nie jest bez znaczenia... #rolnikszukazony #rsz3 #tvp1

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 30 Paź, 2016 o 1:32 PDT

21.30 Kandydatki na żonę Szymona zżyły się ze sobą. Na pożegnanie wszystkie trzy robią wspólnie ciasteczka. Kasia, Ula i Marysia wspominają swoje randki z Szymonem. Marta manowska przypomina im, że dzisiaj jest dzień, kiedy jedna z nich zostanie wybrana. Z kolei Robert i Tomek pakują swoje rzeczy w domu Moniki. - Miło byłoby być osobą ukochana Moniki - wyznaje Tomasz. Rober z kolei przyznaje, że w gospodarstwie jest dużo pracy. Marta odwiedza również dom Łukasza, gdzie dziewczyny opowiadają swoje wrażenia z pobytu u rolnika. Pierwszy kontakt z gospodarstwem, wspólne gotowanie z jego mamą, to zapadło im w pamięci. Którą z nich wybierze?

No to zaczynamy!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 30 Paź, 2016 o 1:29 PDT

21.25 Rozpoczynamy program od przypomnienia tego, co działo się w ostatnim odcinku. A dzisiaj rolnicy podejmą najważniejszą decyzję, czyli wskażą osobę, którą chcieliby jeszcze lepiej poznać. Kandydatki Zbyszka nie wiedzą, którą z nich wybierze mężczyzna. Zarówno Irena jak i Bogusia chciałyby kontynuować znajomość ze Zbyszkiem. Katarzyna i Anna po ognisku rozmawiały z Markiem i wywnioskowały z niej, że mężczyzna nie do końca ma takie intencje, jakie są założone w programie. - Marek przyznał, że lubił łapać kilka srok za ogon - wyznał Anna.

Rolnik szuka żony 3, odcinek 9. W dzisiejszym odcinku dowiemy się kogo wybiorą rolnicy. Czy ich decyzja będzie słuszna? Czy przez ten czas, gdy kandydaci i kandydatki na rolniczych mężów i żony mieszkali na wsi, wystarczająco dobrze się poznali? Czy kiełkujące uczucie zaprowadzi ich przed ołtarz? Macie już swoje typy, kogo powinni wybrać Monika, Łukasz, Szymon, Zbigniew i Marek? A na Se.pl znajdziecie relację na żywo z Rolnik szuka żony 3, odcinek 9.

Zobacz: Była partnerka Zakościelnego o seksie: jestem samowystarczalna

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: