ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. Rolnicy mają już swoje typy!

Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. Rolnicy mają już swoje typy!

11.09.2016, godz. 22:16
Rolnik szuka żony
foto: Facebook

Za nami Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. Rolnicy spotkali się ze swoimi wybrankami, mogli porozmawiać na żywo, dokonać pierwszych wyborów. Zobaczcie, co się działo!

Za nami drugi odcinek Rolnik szuka żony 3. Rolnicy poznali swoje wybranki na żywo. Wiemy już, na co zwracają uwagę, kto jest w ich typie, z kim się widzą w przyszłości. Szymon dużą wagę przykładał do wiary, ochoczo rozmawiał z kandydatkami na temat Boga, dzieci i tego, jak się widzą na gospodarce. Marek chciał z kolei dowiedzieć się, jak się robi sery, czym się różni ser od twarogu... To było jego podstawowe pytanie do każdej z dziewczyn. We własnym gronie dziewczyny żartowały z podwórka Marka. - Zaprosił dziewczyny do programu, żeby mu posprzątały - słyszeliśmy. Zbigniew dużą wagę przykładał do wyglądu swoich kandydatek. Tak ja mówił, szuka kobiety eleganckiej.

Monika była zadowolona ze swoich kandydatów. Chciałaby tylko, żeby byli gotowi zamieszkać z nią... Łukasz zrobił pozytywne wrażenie na każdej z dziewczyny. Widać, że potrafi podrywać! Chociaż chciał, aby to kobiety walczyły o niego. - To nowa sytuacja dla was - mówił.

Za tydzień dowiemy się, że kogo zaproszą rolnicy do swoich gospodarstw.

Zobacz: Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. Zapis relacji na ŻYWO na Se.pl

Źródło: Super Express TV
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: