ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl - Wiadomości, Polityka, Informacje, Wydarzenia, Sport.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 6. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odcinek 6. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

09.10.2016, godz. 22:16
Rolnik szuka żony 3
foto: printscreen Facebook

Za nami Rolnik szuka żony 3, odcinek 6. Już niebawem dowiemy się, kto ma największe szanse u rolników! Powoli zaczynają padać poważne decyzje... Na Se.pl zapis z relacji z Rolnik szuka żony 3, odcinek 6. na żywo, zapraszamy.

22.13 Na dziś już wystarczy informacji o tym, kto odpadł z show. To koniec programu, ale Marta Manowska zaprasza na kolejny odcinek, a w nim pierwsze pocałunki i tańce!

22.08 Zbyszek zaczepia Irenę. - Kokietka, przylepka, da się lubić - powiedział rolnik. Potem dodał, że zależy mu na niej. Monika z kolei pożegnała Dawida. Chłopak jest rozczarowany, ale Monika twierdzi, że wie, że potrzebuje silnej i zdecydowanej osoby. A przy boku Dawida nie czułaby się komfortowo.

22.05 Łukasz i Ania jedzą obiad na polu. Marek też zabrał swoją wybrankę na jedzenie na łonie natury. Randka na stogu siana z Anią sprawiła, że obydwoje zaczęli się zastanawiać, co zrobią ze swoją gospodarką...

22.00 Zbyszek zabrał Irenę na romantyczną kolację na pomoście. Jego wzrok cały czas uciekał w jej dekolt. Ale rolnik nie zdradził jej kogo wybierze. Monika zabiera Dawida na przejażdżkę.

21.50 Monika sadza swoich kandydatów na konie. Tomek się bardzo bał, ale starał się jak mógł. U Szymona pozostałe kandydatki przygotowują obiad z mamą rolnika. Ula zdradziła, że mogłaby się przeprowadzić na wieś. Kasia zdradziła, że wzięłaby każde dziecko, które jej Bóg da. Mama Szymona uważa, że Kasia jest sprytna. Rodzina modli się przed posiłkiem.

21.44 Szymon zabrał Marysię na mokradła. Trzymali się za ręce. U Marka z kolei panie malowały ptaki - niestety nie wszystkim to odpowiada. Jego kandydatki uważają, że powinien bardziej dbać o siebie. Zbyszek pyta Bogusię co ta sądzi o seksie. Bogusia mu wyznała, że jest bardzo namiętna. Domagała się tulenia, złapała go za rękę, a wtedy wyszła Irena, z którą szedł na randkę.

21.38 Zbyszek twierdzi, że Irenka jest zgrabna, bardzo lubi takie kobiety. Bogusia jest smutna, też chciałaby, żeby ją pozaczepiał. U Moniki też pracowicie - panowie malują. Robertowi idzie źle, Dawid jest wycofany, najlepiej radzi sobie Tomek. Monika też tak uważa. Sama twierdzi, że nie widzi Roberta na gospodarce.

21.32 U Marka praca wre. Panie karmią zwierzęta. Z kolei Łukasz pokazuje dziewczynom jak prowadzić kombajn. Agnieszka bardzo się z tego cieszy. Rolnik twierdzi, że z Agnieszką ma najmniejszy dystans i świetnie rozumieją swoje poczucie humoru. A jak wyglądają stosunki między dziewczynami?

21.25 Zaczynamy program! Najpierw widzimy powtórki z poprzedniego odcinka. Manowska przypomina, że Łucja wycofała się z walki o względy Zbyszka. Irena i Bogusia pracują w kuchni z synową rolnika. Gotują obiad. Mówią, że bez Łucji jest o wiele lepsza atmosfera.

Rolnik szuka żony 3, odcinek 6. już w niedzielę o 21.30! Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z odcinka. Już niebawem dowiemy się, kogo wybiorą rolnicy! Zbigniew, Marek, Łukasz, Szymon i Monika powoli zaczynają decydować się i wybierać swoje drugie połówki. Z niektórymi układa im się lepiej, z innymi gorzej. Łucja na przykład już pojechała do domu! Zbigniew był pewien, że nie zaiskrzy między nimi. A Łucja była taka pewna siebie...

Rolnik szuka żony 3, odcinek 6. relacja na żywo na Se.pl start 21.30. Bądźcie z nami!

Zobacz też: SZOK! Kim Kardashian znika z show biznesu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: