ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rozmowy w toku - kiedy ostatni odcinek? Kto w nim wystąpi?

Rozmowy w toku - kiedy ostatni odcinek? Kto w nim wystąpi?

04.11.2016, godz. 11:19
Drzyzga w ostatnim odcinku Rozmów w toku
foto: printscreen Facebook

Rozmowy w toku znikają z anteny po 16 latach. Ostatni odcinek programu Ewy Drzyzgi zostanie wyemitowany 4 listopada 2016 roku. Kim będą ostatni goście zaproszeni do programu? W odcinku "Miałam swoje 5 minut sławy!" zobaczymy Iwonę Węgrowską, Igę Wyrwał, Agnieszkę Orzechowską oraz Izabel Marcinkiewicz z domu Olchowicz, czyli byłą żonę premiera Kazimierza Marcinkiewicza.

Kiedy zobaczymy ostatni odciek Rozmów w toku? Program Ewy Drzyzgi był emitowany od poniedziałku do piątku (ostatnio o godz. 15) przez 16 lat. "Wszystko, co dobre, musi się kiedyś zakończyć... Dziękujemy za te 16 lat z 'Rozmowami w toku'" - ten krótki komunikat pojawił się na oficjalnym koncie programu na Twitterze na początku października. Początkowo ostatni odcinek został zapowiedziany na 31 października. Jednak 24 października na Twitterze programu pojawiła się informacja, że ostatni premierowy odcinek Rozmów w toku odbędzie się 4 listopada 2016 roku.

Ostatni odcinek Rozmów w toku - kto w nim wystąpi?

"Miałam swoje 5 minut sławy!" - to tytuł ostatniego odcinka Rozmów w toku. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku czytamy, że pojawią się w nim m.in.: Iwona Węgrowska, polska Angelina Jolie czyli Agnieszka Orzechowska, Iga Wyrwał, oraz Izabel Marcinkiewicz z domu Olchowicz, czyli była żona premiera Kazimierza Marcinkiewicza.

Z kolei 31 października zostanie wyemitowany odcienk "Jakiego faceta poszukuje 40-latka". Zaproszone do studia kobiety zdradzają prowadzącej, że interesują się wyłącznie młodszymi partnerami. Obecni w studiu panowie będą oburzeni.

Koniec Rozmów w toku. Co dalej z Ewą Drzyzgą?

Po zakończeniu Rozmów w toku Ewa Drzyzga nie kończy współpracy ze stacją. Prezenterka już teraz pracuje nad nowym programem, który zobaczymy na antenie TVN w 2017 roku.

ZOBACZ: Rozmowy w toku. Oto najdziwniesi bohaterowie talk-show [LISTA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: