ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Natalia w ostatnim momencie zmieni zdanie?

Ślub od pierwszego wejrzenia. Natalia w ostatnim momencie zmieni zdanie?

24.10.2016, godz. 14:07
Ślub od pierwszego wejrzenia. Natalia
foto: Agencja TVN/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia": w 4. odcinku show przyjrzymy się przygotowaniom do ślubu Natalii i Jacka. Nie będzie łatwo. Czy dziewczyna w ostatnim momencie zmieni zdanie i nie zdecyduje się na ślub z obcym mężczyzną? Widzowie 4. odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą świadkami ciężkiej rozmowy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. W poprzednich odcinkach odbyły się śluby Darka i Ewy oraz Krystiana i Magdy. Pozostała ostatnia para: Natalia i Jacek. Zaglądając na oficjalną stronę programu na Facebooku wiemy, że rozmowa z Natalią nie pójdzie łatwo. Czy psycholog Piotr Mosak przekona dziewczynę do wyjścia za mąż za nieznanego sobie mężczyznę? "To będzie trudna rozmowa" - czytamy pod zdjęciem uczestniczki. Czy Natalia ucieknie sprzed ołtarza? O tym przekonamy się w poniedziałek 24 października 2016 roku podczas emisji programu. Przypomnijmy, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" startuje o godzinie 22:30 na stacji TVN.

W 4. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczymy również materiał filmowy z wesela Krystiana i Magdy. Na koniec uroczystości nowożeńcy dobrani przez ekspertów, tak jak wszyscy inni nowożeńcy w Polsce, przeżyją swoją noc poślubną. Stacja TVN pokaże również noc poślubną Darka i Ewy. Czy wizja tej nocy, którą ma Darek, spodoba się Ewie? O tym przekonamy się już w poniedziałek wieczorem!

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia. Ewa i Darek już po ślubie w ciemno. Byli rozczarowani?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: