ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. Ślub Ewy i Darka. Dziewczyna się spóźnia!

Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. Ślub Ewy i Darka. Dziewczyna się spóźnia!

10.10.2016, godz. 23:26
Ślub od pierwszego wejrzenia
foto: TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia online - drugi odcinek startuje już dziś! Eksperci wybrali trzy pary. Uczestnicy będą musieli przygotować się do uroczystości. Czy podejmą najważniejszą decyzję w ich życiu? Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO.

Już dziś obejrzymy drugi odcinek programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Single, którzy zgłosili się do show zostali dopasowani w pary przez ekspertów w dziedzinie biologii, seksuologii i psychologii. Specjaliści wybrali trzy idealne pary. Dziś uczestnicy będą przygotowywać się do uroczystości. Czy powiedzą "tak" w ciemno? Czy znajdą miłość? Dowiemy się już dziś o 22:30!

23:24 Dziewczyna w końcu wychodzi z domu i jedzie na spotkanie z przyszłym ukochanym. Ea dowiaduje się, że Darek jest nieśmiały. - Ja nie chcę! Wiesz, że nie lubię nieśmiałych - histeryzuje. Czy ucieknie sprzed ołtarza? Dowiemy się już w przyszłym odcinku. Zapraszamy za tydzień na naszą relację NA ŻYWO

23:21 Okazuje się, że buty... są za małe! - O nie! - denerwuje się Ewa. Czy ślubu nie będzie?

23:18 Powracamy po przerwie. Nadszedł dzień pierwszego ślubu. Niebawem Ewa i Darek staną na ślubnym kobiercu. Dziewczyna przygotowuje się do uroczystości. Okazuje się, że buty na zamówienie stoją w korku! Dziewczyna się stresuje, bo ma rozmiar 34! Przyszły buty!

23:10 Darek chce zaprosić na ślub kolegów. Boi się ich reakcji. Są zszokowani. Koledzy nie są zbyt przychylnie nastawieni do pomysłu Darka. Czas na kolejną przerwę.

23:05 Ewa znalazła wymarzoną sukienkę. - Wygląda super pięknie - stwierdziła mama. Ewa się popłakała. W tym czasie Darek z siostrą i przyjaciółką jedzie w poszukiwaniu garnituru. Chciałby, żeby ślub odbył się jeszcze szybciej. Chłopak obawia się, że będzie musiał się całować ze swoją wybranką na ślubie. Darek nie chce czarnego garnituru, bo to nie jego kolor. Woli granat.

23:02 Tymczasem Ewa przygotowuje się do ceremonii ślubnej. Szuka butów na uroczystość. Postanowiła zrobić buty na miarę. Czy szewc wyrobi się z przygotowaniem trzewików na czas? Mama pomaga Ewie szukać sukni. Dziewczyna ma już niewiele czasu na przygotowania.

23:00 Monika odwiedza też Natalię. Jak przyjmie wieści o mężu? Dziewczyna bardzo się cieszy. Rozpłakała się ze wzruszenia. Zgodziła się podjąć ryzyko.

22:59 Monika Staruch odwiedza Jacka i przekazuje mu informację, że się żeni. Chłopak reaguje śmiechem i jest ciekawy jak wygląda jego wybranka i kim jest. Seksuolog przekazuje Jackowi, że bardzo wierzy w jego przyszły związek, bo według niej są sobie pisani.

22:55 Magda - wybranka Krystiana, za chwilę zostanie poinformowana przez Piotra o radosnej nowinie. Sceptycznie nastawiona dziewczyna początkowo nie dowierza. Nie wie jak powiedzieć rodzicom trudną rzecz. Decyduje się na opcję: prosto z mostu. - Za 10 dni wychodzę zamąż - wyznała. Mama nie jest zbytnio przerażona. - Boję się, że będzie brzydki - wyraża swoje obawy Magda.

22:52 Tymczasem Piotr Mosak odwiedził kolejnego uczestnika. Krystian przyjmuje informacje o znalezionej żonie bardzo powściągliwie. Zaufał ekspertom. Jedzie powiadomić swoich rodziców. - Matka może z krzesła spaść - boi się chłopak. Bardzo się stresuje. Bełkocze i rodzice nie mogą go zrozumieć. Rodzice przyjmują informację ze śmiechem, ale ogólnie pochwalają decyzję syna.

22:48 powracamy po przerwie. Ewa jedzie do dziadków, poinformować ich o ślubie z nieznajomym. - Bałam się bardzo reakcji dziadka - wyznała dziewczyna. Informuje dziadków o rychłym ślubie. Są zdezorientowani. Ewa tłumaczy kulisy programu. Okazuje się, że dziadkowie przyjęli informację z uśmiechem. Niestety bracia Ewy nie chcą pojawić się na zaaranżowanym ślubie.

22:42 Czas na pierwsze reklamy.

22:40 Darek też rozmawia poważnie ze swoją mamą. Mama jest zaskoczona. Zastanawia się, co z przyszłością jej syna.

22:38 Ewa chce powiadomić swoich rodziców, że niedługo się żeni. Jedzie do rodzinnej miejscowości przekazać dobrą nowinę. Rodzice zastanawiają się o co chodzi. Przekazała rodzicom, że bierze ślub z nieznajomym. Rodzice nie wiedzą, co powiedzieć. Koniec końców, rodzice się cieszą. Mama jest zadowolona, ale tata ma zastrzeżenia.

22:35 W tym samym czasie wybrance Darka Ewie, radosną nowinę przekazuje Monika Staruch. Ewa jest zszokowana. - Zatkało mnie powiedziała dokładnie te same słowa, co Darek. Czy to przeznaczenie? Dziewczyna pyta o szczegóły ślubu.

22:30 Rozpoczynamy. Piotr Mosak odwiedza Darka w jego domu. Psycholog przekazuje chłopakowi, że znalazł mu żonę. Darek nie wie co powiedzieć i wybucha radością. - Zatkało mnie - wydukał na początku. Zdziwił się, że eksperci znaleźli kogoś dla niego, bo ma duże wymagania, co do kobiet. Darek się zgadza wziąć udział w eksperymencie.

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia. Co wydarzy się w 2. odcinku? My już wiemy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: