ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z gwiazdami 6, odc. 5. Sprawdź, kto pożegnał sie z programem

Taniec z gwiazdami 6, odc. 5. Sprawdź, kto pożegnał sie z programem

30.09.2016, godz. 22:25
Taniec z gwiazdami 2 odc. VI edycji
Taniec z gwiazdami 2 odc. VI edycji foto: AKPA

Za nami piąty odcinek Tańca z Gwiazdami. Kto dziś wypadł najlepiej, a komu zdecydowanie nie poszło? Sprawdźcie!

W piątym odcinku Tańca z Gwiazdami 6 uczestnicy zatańczyli do piosenek z bajek. Było wesoło! Największe emocje wzbudził występ Sławomira, który tego wieczoru wcielił się w postać Pszczółki Mai.

Gwiazdy zatańczyły fokstrota, quick stepa, walca angielskiego, rumbę, sambę. Jury bardzo hojnie dziś oceniało uczestników, aż trzy pary otrzymały aż po 38 punktów. Byli to Olga Kalicka i Rafał Maserak, Robert Wabich i Hanna Żudziewicz oraz Jacek Jeszke i Ewa Błachnio.

Niestety, nie każdy uzyskał wysoką notę i przychylność jury. Tylko 27 punktów uzyskała para Sławomir Zapała i Magdalena Molęda. Nie pomogły im kostiumy Pszczółki Mai oraz konika polnego Filipa. To właśnie oni musieli pożegnać się z parkietem i kolejnym odcinkiem Tańca z Gwiazdami.

Jury doceniło kostiumy Roberta Wabicha i Hanny Żudziewicz, którzy wystąpili jako Fred Flinston i Wilma Flinstonowie. - Fantastycznie! Pan ma taką lekkość w tańcu, to cała przyjemność Pana oglądać - powiedział im Andrzej Grabowski. Dobre oceny powędrowały również do Adama Zdrójkowskiego oraz Wiktorii Omyły, którzy w stosunku do poprzedniego odcinka zrobili duże postępy i zebrali 33 punkty. Michał Malitowski obicał Adamowi w poprzednim odcinku, że jeśli będzie miał o 10 tysięcy więcej followersów, to dostanie od niego 10 punktów. Dziś Michał Malitowski ma już o 10 tysięcy osób więcej, które go śledzą na Instagramie i dał Adamowi wysoką notę w postaci 10!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: