ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami 6, odc. 8. Adam Zdrójkowski zatańczy z Agnieszką Kaczorowską. "Skacze jak młody jelonek"

Taniec z Gwiazdami 6, odc. 8. Adam Zdrójkowski zatańczy z Agnieszką Kaczorowską. "Skacze jak młody jelonek"

21.10.2016, godz. 15:19
Adam Zdrójkowski, Taniec z Gwiazdami
foto: Taniec z gwiazdami. Materiały prasowe

W nowym odcinku Tańca z Gwiazdami Adam Zdrójkowski zatańczy z Agnieszką Kaczorowską. Młody aktor jest oczarowany tancerką. "Wzięła go ostro do galopu" - mówią ludzie z produkcji.

Już dziś o godzinie 20.05 zobaczymy kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami 6. Będzie to odcinek wyjątkowy - na parkiecie pojawią się dobrze nam znane pary, ale w nowych konfiguracjach. I tak Adam Zdrójkowski zatańczy ze swoją partnerką Wiktorią Omyłą i... Agnieszką Kaczorowską. Zobaczymy więc trio.

Młody aktor podobno jest oczarowany Agnieszką. "Wzięła go ostro do galopu, Adam skacze jak młody jelonek. Widać, że czuje przed nią respekt, niesamowite jak na nią patrzy i jak jej uważnie słucha" - mówi osoba z produkcji.

Wcześniej na treningach Adam szybko się poddawał, ciężko było go zmotywować. Treningi z Agnieszką przyniosły mu podobno nową energię. Jak wypadnie wieczorem? Śledźcie naszą relację na żywo na SE.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: